Warszawa

Pełna profesja i hotel zasługuje na miano 5ciu gwiazdek. Polecam i będę odwiedzał napewno. Cena w porównaniu do wyglądu i obsługi nie jest duża. Widok mógłby być trochę lepszy, miałem pokój z widokiem na niedużą panoramę Warszawy i boisko szkolne.

Dziękujemy, karpol2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluCentrum, Guest Relations Department, Radisson Collection Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowny karpol2019

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że pobyt upłynął Panu w miłej atmosferze, a obsługa hotelowa spełniła Pana oczekiwania. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli gościć Pana ponownie.

Guest Relations Department
Radisson Collection Hotel, Warsaw

Zrecenzowano: 15 września 2019

Pobyt w Radisson Collection w Warszawie zawsze nalezy do wyjatkowych. Jest przestronnie, przyjemnie i nowoczesnie. Lozka sa niezwykle wygodne, pokoje dogodnie urzadzone, sniadania wysmienite, a co - personel uprzejmy, przyjazny i rozmowny.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, letkiewiczjolanta

Szanowna Pani Joanno,

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat pobytu w Radisson Collection Hotel, Warsaw. Jest nam niezmiernie miło, że nasz hotel spełnił Pana oczekiwania.

Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 13 września 2019

recepcja pomyliła pokoje dla gości, zapłaciłem za pokój gościa o podniesionym standardzie z dużym łóżkiem a dostałem zwykły, po za pomyłkami personelu hotel bardzo czysty i fajny
drogie miejsce parkingowe,

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, mk0l0dziej
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluCentrum, Guest Relations Department, Radisson Collection Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie Mariuszu,

Dziękujemy, że poświęcił Pan swój czas i zechciał podzielić się z nami swoją opinią.

Nasz Front Office Manager skontaktowal się z Panem i pozostaje do Pana stałej dyspozycji.

Jeszcze raz szczerze przepraszamy za zaistniałe niedogodności i mamy nadzieje, że mimo wszytko będziemy mogli gościć Pana ponownie.

Guest Relations Department
Radisson Collection Hotel, Warsaw

Zrecenzowano: 10 września 2019

Hotel super, obsluga profesjonalna , basen ok, ale byly zajecia jakies i polowa byla zajeta :) , sniadanka boskie ! Lozeczko wygodne, poduchy do wyboru - od twardej do bardzo miekkiej - super. Blisko metra ( okolo 200m) i do centrum chyba z 500 m.

Dziękujemy, Barbara P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluCentrum, Guest Relations Department, Radisson Collection Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Szanowna Pani Barbaro,

Bardzo dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu w naszym hotelu.
Jest nam niezwykle miło słyszeć iż spełniamy oczekiwania naszych Gości.

Mamy nadzieję, iż niedługo będziemy mieli okazję do ponownego spotkania w Radisson Collection Hotel, Warsaw

łączę wyrazy szacunku

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

To jak zawsze najlepszy hotel w jakim wypoczywam piękne pokoje świetna lokalizacja. Polecam każdemu kto chce spędzić miło czas w otoczeniu luksusu i nieskazitelnej czystości. Polecam ten hotel bo jest poprostu najlepszy

Dziękujemy, jasiekk12019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluCentrum, Guest Relations Manager, Radisson Collection Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowny jasiekk12019,

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu w hotelu Radisson Collection Hotel, Warsaw. Cieszymy się, że pobyt upłynął w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy.

Agata Szparaga
Guest Relations Manager