Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

To drugi hotel , z którego korzystaliśmy dzień przed wylotem .Rezerwując pokój mogliśmy zapłacić po przybyciu do hotelu co jest rzadkością ( hotele życzą sobie opłacenie rezerwacji w całości w dniu dokonywania rezerwacji ) .Bardzo miła obsługa w recepcji. Po zgłoszeniu godziny dowozu na lotnisko wszystko odbywa się bezproblemowo.Standard pokoju , który zajmowaliśmy był był na dobrym poziomie . Polecam ten hotel mimo ,że znajduje się 1 km od lotniska . Korzystaliśmy z hotelu który znajduje się naprzeciwko lotniska ale w przyszłości będziemy korzystali z Airport Hotel Okęcie nawet z uwagi na cenę .

Dziękujemy, medytar
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Airport_Hotel_Okecie, Kierownik ds. gości, Airport Hotel OkęcieOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,
dziękuję za zainteresowanie Airport Hotel Okęcie oraz wskazanie tych elementów naszych usług, które sprawiły, że pobyt był udany.

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nocowaliśmy w hotelu przy okazji lotu na następny dzień w godzinach porannych 6:00 zdecydowaliśmy się na apartament z racji ze byliśmy rodzina 2 dorosłych + 3 dzieci. Obsługa bardzo sympatyczna, poprosiliśmy aby na 3:30 przygotowano nam śniadanie do pokoju, wg zamównienia dostaliśmy jajecznicę, omlety, kawę herbatę soki, bułeczki słodkie. Rewelacja bo dzieci mogły zjeść porządne ciepłe śniadanie ;) napewno skorzystamy kolejny raz

Dziękujemy, myslcochcesz

Szanowny Gościu,
dziękuję za wybór Airport Hotel Okęcie oraz wskazanie tych elementów naszych usług, które sprawiły, że pobyt był komfortowy.
Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Gdy na lotnisku trzeba być o piątej rano a nie jesteś z Warszawy lub okolic, to est to idealne miejsc na przenocowanie. Pokoje przytulne, jedzenie dobre (trudno dokładniej ocenić po jednym posiłku), a co najważniejsze zapewniony jest transport z parkingu do hotelu i rano na lotnisko. Czyli wszystko co potrzeba na przystanku w podróży. W tym roku też tam zanocuję.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, lefek
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Obsługa sympatyczna. Przedłużenie doby hotelowej 80 zł. Smaczne śniadanie. Przechowalnia bagażu. Możliwość wypożyczenia rowerów. W hotelowym kiosku kupisz bilety komunikacji miejskiej (w autobusie to prawie niemożliwe). Bezpłatny transfer na lotnisko.

Dziękujemy, czaroit
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Airport_Hotel_Okecie, Kierownik ds. gości, Airport Hotel OkęcieOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Szanowny Gościu,
Dziękuję za zainteresowanie Airport Hotel Okęcie oraz rekomendacje naszych usług.
Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zarezerwowałam hotel dla moich rodziców, przyjechali częściowo służbowo, częściowo wypoczynkowo. Hotel znakomity, bardzo czysto, schludnie, pokoje piękne, obsługa profesjonalna i pomocna. Hotel zapewnił rodzicom
bus na lotnisko. Dostrzegam same plusy, polecamy zwłaszcza na nocleg przed lub po locie, ale również osobom przyjeżdżającym do stolicy i po prostu ceniącym komfort.

Dziękujemy, wandakali
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Airport_Hotel_Okecie, Kierownik ds. gości, Airport Hotel OkęcieOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Szanowny Gościu,
dziękuję za wybór Airport Hotel Okęcie oraz udzielenie nam rekomendacji.
Z przyjemnością dbamy o komfort naszych Gości.
Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.