Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Uważam, że jest to wspaniały hotel pod każdym względem. Mieliśmy wesele w tym roku w sali Aviator Bar & Lounge na 10 piętrze. Oprócz tego, że wspaniały widok to bardzo dobre jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie, pokoje hotelowe bardzo przyjemne. Hotel zdecydowanie zasługuje na 4 gwiazdki ****

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, kasiaitomek2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata M, brand manager, Airport Hotel OkęcieOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2018

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i powierzenie zespołowi Airport Hotel Okęcie organizacji oprawy tak ważnego wydarzenia, jakim jest wesele. Cieszymy się, że wesele było udane i spełniło Państwa oczekiwania.
Życzymy Państwu pomyślności na wspólnej drodze życia.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług i serdecznie pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 31 lipca 2018

Kiedy pracowałam (ponad 6mcy temu) w biurze podróży robiłam klientom rezerwacje na ten hotel. Teraz już będąc w innej pracy miałam szkolenie (w sumie 5 dni) w tym hotelu.
Hotel wygląda schludnie i czysto. Jedzenie jest urozmaicone i przepyszne. Wszystkie posiłki były bogate w opcje do wyboru(śniadanie, lunch czy kolacja). A kolacja a la cart która miałyśmy okazje zjeść była na bardzo wysokim poziomie i pod kątem produktów i pod kątem podania.
Mój pokój był w starszej części hotelu. Zaskoczył mnie system elektrycznośći- pracowałam w hotelu ale pierwszy raz spotykam się z sytuacją, że podczas wyłączania lampki nocnej nie ma prądu w najbliższym ganzdku. Telefon ładowałam w gniazku pod TV i było to problematyczne.
To, że w pierwszy dzień miałam urwaną słuchawkę z telefonu to nic. Najgorzej było kiedy zamówiłam deskę do prasowani na następny dzień.
Z rana, po oczekiwaniu 30 minut i 2 tel.na recepcje nadal do mnie nie dotarła.
Miłe zaskoczenie - nigdzie wcześniej nie spotkały mnie takie miłe"dzień dobry" od pokojówek jak w tym hotelu- bardzo miły gest. Szkoda, że inni pracownicy uciekali wzrokiem gdy Cię mijali.
co do sal konferencyjnych- kawa zamawiany z standardzie do sali jest paskudna. Proponuję ją zmienić lub zamawiającemu wziąć opcje kawy z automatu.
Na salach konferencyjnych było też dosyć zimno pomimo zgłaszania obsłudze.
Przekąski podczas szkoleń - bardzo dobre!

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 23 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulnie, czysto i komfortowo. Sporo promocyjnych ofert dostępnych przez portale rezerwacyjne. Pracownicy niezwykle uczynni i elastyczni. Tak powinno być w każdym hotelu. Bezpłatny transfer z i na lotnisko to duży atut.

Termin pobytu: lipiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, przem_ad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata M, Brand Manager, Airport Hotel OkęcieOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Szanowny Panie Przemysławie,
dziękujemy za skorzystanie z Airport Hotel Okęcie i docenienie jakości naszych usług.
Wskazywanie elementów determinujących odczuwany komfort i jakość pobytu są dla nas pomocą w doskonaleniu hotelu.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił wszystkie moje oczekiwania a nawet je przewyższył. Spędziłem w hotelu dobę oczekując na długi lot samolot. Skorzystałem z pokoju biznes. Hotel jest nowoczesny, obsługa niezwykle miła i profesjonalna. Pokój był świetnie wyposażony: telewizor, zestaw do parzenia herbaty i kawy, żelazko z deską do prasowania. Podczas podróży miałem możliwość odwiedzenia wielu hoteli, dlatego w porównaniu z innymi, mogę podkreślić wyjątkowo wygodne łóżko. Śniadanie w formie bufetu bardzo urozmaicone, produkty świeże i smaczne; kawa z ekspresu, dużo słodyczy i owoców. Jedynym minusem był hałas zza oknami, wynikający z ruchliwej ulicy (miałem pokój na 3 piętrze), ale to nie wina hotelu.

Z radością tu powrócę.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 212przemys_awk

Szanowny Panie Przemysławie,
bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i pozostawienie interesującej opinii. Cieszymy się, że czas spędzony w Airport Hotel Okęcie był dla Pana źródłem przyjemnych doznań. Cały zespół dokłada starań, by nasza oferta była spójna i reprezentowała wysoką jakość. Nie ustajemy w drodze, więc bardzo nas cieszy, gdy Goście zauważają nasze starania.
Serdecznie pozdrawiamy

Zrecenzowano: 19 czerwca 2018

Bardzo wygodne łóżka. Znakomita lokalizacja: hotel jest położony blisko lotniska. Hotel zapewnia szybki transfer z i do lotniska, który odbywa się hotelowym busem. Miła i kulturalna obsługa. Niestety, brak dostępu do lodówki. Maszyny do lodu tez nie ma, ale gdy poprosiliśmy w barze o lód - dostaliśmy

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Artur P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agata M, Brand Manager, Airport Hotel OkęcieOdpowiedź udzielona 20 czerwca 2018

Szanowny Panie, dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i udzielenie rekomendacji dla Airport Hotel Okęcie.
Występujące w pokojach wyposażenie chłodzące to mini bar, który udostępniamy Gościom po uiszczeniu depozytu. Nie jest on dedykowany funkcji lodówki. W szczególnych sytuacjach produkty wymagające chłodu można przechować w Recepcji. Przepraszamy za tę niedogodność. W sytuacji każdej potrzeby zapraszamy do kontaktu z Recepcją - w miarę możliwości staramy się służyć pomocą.
Serdecznie pozdrawiamy