Warszawa
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel z zewnątrz nie robi wrażenia ale wewnątrz jest przyjmie urządzony. Smaczne posiłki, przestronne pokoje. Cena adekwatna do jakości. Dobre położenie hotelu. Na krótkie wypady jak najbardziej polecam ten obiekt.

Dziękujemy, MalgorzataNS
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika P, Front Office Manager, Best Western Hotel FelixOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Pani Małgorzato, Dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz pozostawioną miłą opinię. Serdecznie zapraszamy do nas ponownie. Pozdrawiam.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Bardzo komfortowe warunki i przesympatyczna obsługa. Pokoje czyste i zadbane. Lokalizacja hotelu w spokojnej dzielnicy z której bez problemu można dojechać do centrum komunikacją miejską.
Każdemu serdecznie polecam!

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, agnieszkagerlich

Pani Agnieszko, Dziękujemy za wspaniałą opinie oraz najwyższe noty. Niezmiernie miło będzie nam gościć Panią ponownie. Łączę pozdrowienia.

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Jestem częstym gościem hotelu i zawsze ta sama jakość,pyszne śniadania,potrawy w restauracji(polecam tatar)Lokalizacja hotelu doskonała,mimo,że hotel znajduje się w zacisznym, spokojnym miejscu.Wygodne łóżka,personel przemiły,od recepcji po Panie sprzątające,zawsze dyskretny i chętny do pomocy.Polecam wszystkim.

Dziękujemy, mkropi875020
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika P, Front Office Manager, Best Western Hotel FelixOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinie oraz zapraszamy do nas częściej. Doceniamy Pana przywiązanie do naszego Hotelu. Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej Załogi.

Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w porządku, z zewnątrz przypomina komunistyczny blok, wewnątrz pokoje również bez szału, ale jest wszystko co potrzebne, podczas drugiej wizyty otrzymałem darmowy upgrade do pokoju wyższej kategorii, z powodów osobistych musiałem skrócić mój pobyt o trzy dni, na co obsługa zareagowała z ogromną wyrozumiałością i bez problemu zwróciła mi pieniądze

Termin pobytu: sierpień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Natan N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Monika P, Front Office Manager, Best Western Hotel FelixOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za najwyższe noty oraz pozostawioną opinie. Zapraszamy do nas ponownie, Pozdrawiam w imieniu całej Załogi.

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Super miejsce, dobra lokalizacja, wszędzie blisko. Obsługa hotelowa świetna, pokoje eleganckie czyste, pachnące. Posiłki bardzo smaczne. Hotel godny polecenia! !! Jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce

Dziękujemy, Sightsee36363964135

Pięknie dziękujemy za wspaniałą opinie oraz najwyższą ocenę. Zapraszamy do nas jak najczęściej. Pozdrawiam serdecznie