Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Kolejny nasz rodzinny pobyt w Sofitelu warszawskim przerósł nasze oczekiwania. Turystyczny pobyt w Warszawie połączony z rocznicą ślubu pozostanie w naszej pamięci przez wiele lat, chyba że za rok jeśli wrócimy to poziom obsługi i zakwaterowania będzie jeszcze wyższy, aczkolwiek dzieki Pani Małgorzacie B. jako Guest Relations Managerowi osiągnał poziom top level. Organizacja wieczoru przerosła moje i żony oczekiwania, tzn żona nie miała żadnych oczekiwań , a niespodzianka w postaci przygotowanego pokoju ją zwyczajnie zszokowała. Komunikacja z Panią Małgorzatą to była czysta przyjemność. Szacunek,, uprzejmość i wyjście z inicjatywą cechuje pracowników tego hotelu w najwyższym stopniu. Bar i śniadanie jak zwykle również stanęły na wysokości zadania. Hotel godny polecenia bez chwili zawahania. Jeszcze raz dziekuje Pani Małgorzacie. Do zobaczenia!!!

1  Dziękujemy, Marek J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sofitel_Warsaw, Kierownik ds. gości, Sofitel Warsaw Victoria HotelOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowny Panie Marku,

W imieniu całego zespołu hotelu Sofitel Warsaw Victoria pragnę podziękować za Pana zaufanie do naszej marki oraz podzielnie się z nami wspaniałym doświadczeniem z kolejnego pobytu w naszych progach. Takie komentarze przynoszą nam najwięcej satysfakcji.

Jesteśmy dumni mogą usłyszeć, że możemy być powodem zadowolenia naszych Gości, poprzez naszą profesjonalną obsługę, staramy się zapewnić niezapomniane doświadczenie. Największy nacisk stawiamy jednak na spersonalizowany serwis, dzięki któremu każdy z naszych Gości może poczuć się naprawdę wyjątkowo. Dlatego też, bardzo nam miło usłyszeć, że po raz kolejny to właśnie nasz hotel wybrali Państwo aby wspólnie z nami świętować swoją rocznicę ślubu. Zapewniam Pana, że z wielką przyjemnością podzielę się Pana opinią z resztą załogi hotelu, która to jest dla nas najważniejszym źródłem motywacji do podejmowania dalszych wysiłków w celu sprostania oczekiwaniom naszych Gości.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak miłe słowa dotyczące naszego serwisu, z wielką przyjemnością będziemy Gościć Państwa podczas kolejnych pobytów rocznicowych będąc w pełni dedykowanym Państwu aby i każdy nadchodzący pobyt na długo zapadł w Państwa pamięci.

Z wyrazami szacunku,

Małgorzata Badełek
Kierownik ds. Relacji z Gośćmi

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzy noce w hotelu z rodziną. Hotel pierwszorzednej jakości. Wszystkie przywileje członkowskie spełnione a przede wszystkim upgrade do pokoju ,który był rewelacyjny z widokiem na Plac Piłsudskiego . Śniadania wyśmienite tak samo jak potrawy w restauracji. Obsługa hotelu bardzo miła oraz codzienny wieczorny serwis Basen hotelowy wyśmienity z rewelacyjnym designem.

1  Dziękujemy, Krzysztof_Ksieski
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel godny polecenia! Idealna lokalizacja, pyszne śniadanie i profesjonalna obsługa. Śniadanie rewelacyjne ogromny wybór, puszna kawa i gofry z bitą śmietaną !Personel miły i pomocny, bardzo profesjonalny. Dźwiękoszczelne pokoje zapewniają komfort i spokój. Wygodne łóżko i niebnalny widok na plac Piłsudskiego. Idealna lokalizacja pozwala odwiedzić wiele atrakcji turystycznych. Na pewno jeszcze tu wrócimy :-)

1  Dziękujemy, AnnaS12368
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny, czysty i wygodny hotel. Bardzo ładne lobby.
Pokoje przestronne i wygodne. Dobrze wyposażone.
Piękny i duży basen, wygodna sauna i dobrze wyposażona siłownia.
Śniadania też wyśmienite.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę