Zrecenzowano 4 lipca 2018

Pokoje były dobrze przygotowane do przyjęcia gości. Jeżeli ktoś lubi klimat starej warszawy to polecam każdemu. Obsługa była miła i dobrze ubrana. Jedzenie robiło robotę... to fakt. Kuchnia była tam największym plusem.

• Data pobytu: czerwiec 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, damianomisiko
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Zdecydowany top, jeśli chodzi o hotele - nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce! Właściwie wszystko jest w tym miejscu perfekcyjne: zarówno lokalizacja, standard pokoi oraz części publicznych hotelu, jak i profesjonalizm oraz uprzejmość obsługi. Gość czuje, że znajduje się w centrum uwagi, a jego potrzeby spełnione.
Jeśli chodzi o pokój, dla mnie nieco zbyt ciemny (tylko jedno, niezbyt duże okno wychodzące na patio), ale za to doskonale wyposażony. Duże wrażenie zrobiła na mnie jakość tkanin pościelowych oraz szlafroka.
Klimatyzacja pracująca doskonale, dająca komfort pełnej kontroli nad temperaturą w pokoju.
Śniadanie nie mające sobie równych w żadnym innym hotelu w Polsce!
Jedyny minus, jaki zauważyłam, to brak gniazdek elektrycznych w pobliżu łóżka oraz brak dźwiękoszczelności drzwi.

• Data pobytu: czerwiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, anxiety_explosion
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Executive, Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, WarsawOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2018

Droga Anxiety_explosion,

Dziękujemy za czas poświęcony na ocenienie Pani pobytu na portalu Trip Advisor.

Pani szczegółowa recenzja oddaje dokładnie to, co chcemy zapewnić wszystkim naszym gościom. Cieszę się, że doceniła Pani czystość panującą w hotelu jak i naszą profesjonalną obsługę. Dziękuję również za wspaniały komentarz dotyczący śniadań. Pozwolę sobie przekazać Pani słowa samemu Szefowi Kuchni jako, że śniadania są dla nas jednym z najważniejszych punktów podczas pobytu naszych gości.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za budujący komentarz i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce!

Pozdrawiam,
Joanna Miadzielec
Guest Relations Executive

Zrecenzowano 12 kwietnia 2018

Lokalizacja hotelu jest naprawdę rewelacyjna wszędzie blisko mowa o Starym Mieście . Wybraliśmy z żoną właśnie ten hotel dla lokalizacji ( mam problemy z nogą więc lokalizacja miała znaczenie ) . Myślałem że udając się do pięciogwiazdkowego hotelu poczujemy się jakoś wyjątkowo a wyszło w sumie tak średnio , pokój w samym rogu na uboczu z widokiem na dach jakiegoś budynku i tylko z tym widokiem , wiec urok prysł , przy wymeldowaniu zostaliśmy poinformowani ze trzeba było się upomnieć o pokój z widokiem - rozumiałbym jakby nie było wolnych pokoi - ale były wolne - wiec co ma na to wpływ ze hotel mnie tak ugościł tym zacnym widokiem ; wartość ubioru , wygląd , płatność gotówką nie wiem , w pokoju było zepsute gniazdko to u dołu ściany , oraz dokładka plastikowa do suszarki miała połamane zaczepy plastikowe , Minibar na dobrym poziomie . Room service oraz restauracja jest zaleta tego hotelu oraz sposób w jaki twoja kolacja jest dostarczona do twojego pokoju . Co do pokoju myślę że w najbliższym czasie powinien przejść jakiś remoncik są male niedociągnięcia . Ogólny wystrój oraz sam pokój ( nie widok z okna ) jest naprawdę przytulny . Łóżka wygodne obsługa uprzejma i miła .

Wskazówka dotycząca pokojów: Proście o pokój w którym nie ma widoku na dach
  • Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Holi D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Roman G, General Manager, Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, WarsawOdpowiedź udzielona 16 kwietnia 2018

Drogi Holi D,

Dziękujemy za czas poświęcony na podzielenie się spostrzeżeniami na temat Pana pobytu w Hotelu Bristol, Warsaw. Opinie naszych gości są dla nas niezmiernie ważne, zarówno te dobre, jak i krytyczne.

Jest mi niezmiernie miło, że wymienił Pan tak wiele czynników, które spowodowały że Pana pobyt był niezapomniany.

Lokalizacja naszego hotelu czyni go wyjątkowym miejscem na turystycznej mapie Warszawy, w związku z jego bliskością do wielu atrakcji turystycznych jak Stare Miasto, czy Nowy Świat jak również z historią, która się z nim wiąże. Budynek pochodzi z roku 1901 dlatego też, mając świadomość, że czas działa na wiele czynników w hotelu, cały czas przechodzimy remonty w odpowiedzi na potrzeby naszych gości.

Jest mi niezmiernie przykro, że widok z pokoju nie przypadł Panu do gustu. Jestem przekonana, że gdybyśmy mieli okazję zareagować na Pańskie potrzeby, znaleźlibyśmy pokój spełniający Pańskie oczekiwania.

Jeszcze raz dziękuję za komentarz pozostawiony na portalu Trip Advisor. Było nam bardzo miło gościć Pana w naszym historycznym Hotelu Bristol i liczymy na to, że uczynimy Pana kolejny pobyt wyjątkowym.

Z poważaniem,

Roman Goetsch
Dyrektor Generalny
Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

Zrecenzowano 30 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja hotelu nic dodać nic ująć rewelacja, jeżeli ktoś lubi klimaty „starej” Warszawy to trzeba tu być , pokoje schludne, na minus brak suszarki do włosów , łóżko wygodne, pokój klimatyczny, śniadanie rewelacyjne, obsługa na średnim poziomie ale jest Ok, za lokalizację 5 z plusem za resztę niekoniecznie. Ale polecam

Data pobytu: marzec 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, hektor13
Zrecenzowano 25 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bez wątpienia jest jednym z najlepszych w Warszawie, warto tu przyjechać choćby dla samego wystroju i wszechobecnego "ducha" Paderewskiego. Obsługa perfekcyjna, genialny klimat. Powróciliśmy i powrócimy- bez wątpienia:)

Data pobytu: luty 2018, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Magda C