Zrecenzowano 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak na cenę słaby, zalety dobrze położony, dobra restauracja . W pokojach bez sensu zamykany mini bar. Hotel wymaga odświeżeń . Obsługa śresnia.
Parking ma bardzo mało miejsc niestety bardzo wąsko.........

....................
.....................

Data pobytu: sierpień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, norbi k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GRELATIONS3384, Guest Relations Manager, Mercure Warszawa GrandOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2018

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Przykro nam, że nie spełniliśmy do końca Pana oczekiwań.
Jednakże miło nam wiedzieć, że lokalizacja miała dobry wpływ na Pana pobyt oraz że nasza restauracja trafiła w Pana gust.
Wszelkie Pana uwagi weźmiemy sobie do serca i jednocześnie liczymy na to, że odwiedzi nas Pan ponownie a my będziemy mogli pozytywnie Pana zaskoczyć.
Do zobaczenia i przesyłamy pozdrowienia,

Zrecenzowano 10 sierpnia 2018

Pobyt na jedną noc. Dogodna lokalizacja hotelu, blisko do centrum. Pokój standardowy na dziewiątym piętrze w porządku, jednak widać już zużycie. Łazienka nie do końca dobrze utrzymana, odpływ wody bardzo powolny. Możliwość otwarcia okna w pokoju.

• Data pobytu: czerwiec 2018, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, WojciechS1940

Szanowny Panie Wojciechu,

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią.
Wszystkie Pana sugestie weźmiemy sobie do serca i oczywiście zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wprowadzić je w życie.
Liczymy na to, że będziemy mieli okazję ponownie gościć Pana w naszym hotelu i jednocześnie mamy nadzieję, że uda nam się pozytywnie Pana zaskoczyć.
Życzymy udanego tygodnia i pozdrawiamy ze słoneczniej Warszawy,

Zrecenzowano 2 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepiękny hotel, profesjonalna obsługa. Pokoje czyściutkie i przepięknie urządzone. Ogromny plus za duże łóżko w pokojach pojedynczych. Jest to naprawdę komfortowe. Dodatkowo prysznic na środku pokoju.... super.
Wyposażona lodówka z ogromnym wyborem produktów. Idealna wentylacja w pokoju. Śniadania i ogólnie posiłki są świetne. Duży wybór składników, każdy może znaleźć coś dla siebie. Świeże warzywa i owoce, kawa plus kubeczki na wynos. Mój ulubiony hotel w Warszawie :)

Data pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, SzczesliwaDziewczyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GRELATIONS3384, Guest Relations Manager, Mercure Warszawa GrandOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2018

Szanowna Pani,

WOW! :)
Jesteśmy naprawdę dumni po przeczytaniu tylu miłych i uskrzydlających słów! Serdecznie za nie dziękujemy:)
Niezmiernie cieszy nas fakt, że Pani pobyt był udany, jednocześnie liczymy na to, że jeszcze nie raz będziemy mieli przyjemność gościć Panią w naszych progach:)
Do zobaczenia i życzymy udanego weekendu,

Zrecenzowano 27 lipca 2018

Świetnie położenie hotelu. Pokoje czyste, wyposażone we wszystko co potrzebne, parking na tyłach hotelu mały ale nie miałem problemu z zaparkowaniem.
Obsługa profesjonalna i dyskretna, pokoje utrzymane w czystości.
Dookoła hotelu masa knajpek.
Hotel naprawdę godny polecenia !
Zresztą to moj ulubiony hotel w Warszawie

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GRELATIONS3384, Kierownik ds. gości, Mercure Warszawa GrandOdpowiedź udzielona 31 lipca 2018

Panie Piotrze,

Z całego serca dziękujemy za tak ciepłe słowa. Niezmiernie cieszy nas fakt, że miło spędził Pan czas w naszym hotelu.
Liczymy na to, że odwiedzi nas Pan ponownie w niedalekiej przyszłości.
Dziękujemy również za przemiłą rekomendację!
Do zobaczenia:)

Guest Relations Department

Zrecenzowano 25 lipca 2018

Hotel jest przyjazny dla gości. Miła obsługa hotelowa (w recepcji, restauracji, panie sprzątające). Pokój czysty . Łóżko wygodne, jest wszystko czego potrzeba suszarka, nici, kosmetyki, sejf, lodówka. Fajne miejsce w Warszawie blisko do starego miasta, pałacu kultury, Barbakanu, Złotych Tarasów, dworca pkp. Śniadania średnie, każdy znajdzie coś dla siebie ale bez szału na 4+. Ogólna ocena hotelu jest dobra ze względu na czystość i lokalizację.

Wskazówka dotycząca pokojów: W moim pokoju na 5 piętrze był spokój nawet przy otwartym oknie w nocy.
  • Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Marta K

Szanowna Pani Marto,

Dziękujemy z całego serca za Pani ciepłe i motywujące słowa:)
Niezmiernie cieszy nas fakt, że Pani pobyt był udany. Odnośnie Pani uwagi na temat śniadania, bylibyśmy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi lub sugestie, co moglibyśmy poprawić w tej kwestii, żeby móc w pełni spełnić Pani oczekiwania.
Z góry dziękujemy i mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani jeszcze nie raz.
Pozdrawiamy z Warszawy,

Dział Guest Relations