Zrecenzowano: 6 września 2019

Niestety nie mogę rekomendować pobytu, poza świetna lokalizacja i widokiem z okna reszta zdecydowanie na minus.

Bardzo długi check-in, powolna obsługa. Pokój sam w sobie już bardzo stary, zniszczony i niepraktyczny. Śniadania stanowczo zbyt drogie jak na cenę (78zł), mały wybór i średnia jakość. Prosiłem tez o dodatkowa pościel do pokoju, nie otrzymałem jej wcale.

Za to przyjemna restauracja na parterze, ciekawe menu i świetne dania.

Sa już w Warszawie lepsze, nowsze hotelu, często w przystępniejszy cenach.

Dziękujemy, Museum of A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilWNovotel, Guest Relations Manager, Novotel Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Panie Museum of A,

Jesteśmy wdzięczni za Pana opinię o hotelu Novotel Warszawa Centrum. Jest nam niezmiernie przykro, że nie udało się nam spełnić Pana oczekiwań.

Pana opinie dotyczące sytuacji, która miała miejsce podczas meldunku, zostały przekazane do jej kierownika. Pracujemy nad tym, aby proces check-inu był efektywny i jednocześnie szybki.

Dodatkowo, Pana komentarz dotyczący śniadań serowanych w naszej hotelowej restauracji został przekazany do kierownika działu gastronomii.

Czy mogę liczyć na Pana kontakt ze mną na adres mailowy: h3383-gr@accor.com, gdyż chciałbym zaoferować Panu rekompensatę za niedogodności.

Zrecenzowano: 1 września 2019

W ubiegłym tygodniu miałem okazję nocować w Hotelu Novotel Warszawa Centrum. Podróż służbowa jak każda inna, jednak indywidualne podejście Pani Kierownik Recepcji Jaruszki do gości hotelowych (z największą starannością spełniała wymagania klientów, czyniąc to z niesamowitą empatią, uśmiechem i życzliwością) spowodowało, że już wiem gdzie będę chciał nocować podczas pobytów w Warszawie. Nie wyobrażam sobie wyboru innego miejsca, bo z taką obsługą nawet niedogodność oddalonego parkingu nie jest w stanie zmienić mojego wyboru. W oczach tej Pani widać pasję do tego co robi, ludzką dobroć i pozytywne nastawienie do życia, którym zaraża innych! Tak trzymać! Dziękuję Pani!

1  Dziękujemy, sk7bdg
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilWNovotel, Guest Relations Manager, Novotel Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Szanowny sk7bdg,

Dziękujemy za Pana opinię o hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Jest nam niezwykle miło słyszeć, że nasza obsługa była dla Pana satysfakcjonująca :) Taka opinia motywuje również naszych pozostałych pracowników do jeszcze większego zaangażowania! Dziękujemy :)

Do zobaczenia wkrótce,

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Dobre centralne miejsce miasta , wszystko blisko, miła obsługa. Fantastyczna panorama miasta z 23 pietra hotelu. W nocy widać pięknie oświetlona Warszawa i Stadion Narodowy, robi wrażenie. Śniadanie dobre i duzy wybór , dla każdego.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, TadeuszM52
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Pobyt w Nowotel Warszawa Centrum to niezapomniane przezycie.zchwycajacy widok z 22 pietra na stolice . wygodny pokoj nawet dla osoby doroslej z dwojka dzieci. wysmienite Sniadania. A urokliwe spersonalizowane prezenty dzieki Guest Relation Managerowi -chwycily za serducho :) z chęcią wrócimy tu ponownie. Dziękujemy ;)

Dziękujemy, Urszula W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilWNovotel, Guest Relations Manager, Novotel Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Pani Urszulo,

Dziękujemy za opinię o hotelu Novotel Warszawa Centrum :)

Cieszymy się, że niespodzianka przez nas przygotowana przypadła Pani i Pani rodzinie do gustu :) Jesteśmy wdzięczni również za komentarz o naszych śniadaniach!

Nie możemy się doczekać gościć Pani ponownie!

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży Hotel wybudowany w latach komuny, wtedy był szczytem luksusu, dzisiaj dawny blask przeminął. Plus za czystość i lokalizację, minus za słabą obsługę w recepcji, słabe ciśnienie wody w kranie, na śniadaniu tłok aczkolwiek wybór dań ok. Chyba już tam nie wrócę

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Maciej K

Panie Macieju,

Dziękujemy za Pana opinię o hotelu Novotel Warszawa Centrum. Przykro nam, że nie udało się nam spełnić Pana oczekiwań.

Jesteśmy wdzięczni za Pana opinię o naszej recepcyjnej obsłudze oraz o wyborze śniadań serwowanych w naszej hotelowej restauracji. Przekazaliśmy ją do kierownictwa hotelu.

Mamy nadzieję, że uda nam się odbudować Pana zaufanie.