Warszawa
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel w dobrej lokalizacji i z ładnym widokiem. Obiecywano nam pokój na najwyzszych piętrach - otrzymalismy na 23 na 31 mozliwych. Pokój nowy po remoncie, czysty (nawet bardzo w porównaniu do innych hoteli - brawa dla obsługi), jednak od strony ulicy okna przepuszczają cały hałas. W pokoju nieaktualne menu restauracji, menu z pizzą - której nie mozna zamówic bo jest tylko wtedy "kiedy są ludzie do pracy" - cytując obsługę. Troche tłoczno w recepcji. Na sniadaniu tłumy ludzi wiec zostalismy skierowani do dolnej sali. Duze nieporozumienie to jajecznica z proszku - pierwszy raz spotkalismy sie z tym w sieci tych hoteli. (nikt jej nie nakładał wiec moze wogóle nie warto robic). Jednak najwiekszym problemem dla nas było zachowania ochroniarza przy recepcji. Kiedy udalismy sie do restauracji NOVO aby wypic kawe, zjesc ciasto, nasza córka przyniosła sobie kolorowanki i klocki i zaczęła je układac na stoliku obok. Została upomniana - wyproszona stanowczo przez ochroniarza, stanowczym tonem - dziecko sie popłakało. Najgorsze jest to ze ochroniarz zamiast zwrócic nam uwage od razu podszedł do dziecka i je próbował wyprosic z sali. To ja sie teraz pytam - skoro konsumuje posiłki w Panstwa restauracji to co ma mzrobic z dzieckiem - puscic je w samopas do kącika zabaw gdzie siedziały tłumy oczekujące na check -in? To jest filozofia Novotel przyjazny rodzinie? Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalismy - szczególnie ze obsługa restauracji byłą bardzo miła i to ona powinna zareagowac a nie ochroniarz - na to ze dziecko układa sobie klocki i koloruje.
W kąciku dla dzieci nei działał stolik interaktywny. Ciasta w restauracji NOVO przepyszne -szczególnie sernik.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, IzaiPiotr
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KamilWNovotel, Guest Relations Manager, Novotel Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za Państwa opinię o hotelu Novotel Warszawa Centrum. Jest nam bardzo przykro, że nie udało się nam spełnić Państwa oczekiwań.

Przekazaliśmy Państwa opinię dotyczącą sytuacji związanej z menu oraz śniadaniem przez nas serwowanym do kierownictwa restauracji.

Chcielibyśmy natomiast wyjaśnić sytuację związaną z ochroniarzem. Czy możemy prosić o kontakt na adres mailowy: h3383-gr@accor.com, gdyż chcielibyśmy przyjrzeć się tej sprawie.

Jeszcze raz przepraszamy,

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzy noce z rodziną w pokoju Apartament Junior. Bardzo ładny i przestronny pokój. Wszystkie przywileje członkowskie spełnione, welcome drinki, poczęstunek. Śniadania bardzo dobre i obfite. Potrawy w restauracji smaczne i cenowo przystępne. Miła obsługa. Bardzo dobra polityka prorodzinna. Hotel polecam.

Dziękujemy, Krzysztof_Ksieski

Szanowny Panie Krzysztofie,

Bardzo dziękujemy za znalezienie czasu i podzielenie się swoją opinią o naszym hotelu. Jest nam bardzo miło usłyszeć każdą pozytywną opinię na nasz temat, co jeszcze bardziej motywuje nas do podnoszenia poziomu naszych usług.

Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu był dla Pana udany, a zarówno nasza obsługa, jak i potrway serwowane w restauracji spełniły Pana oczekiwania. Taka opinia od naszego lojalnego Gościa jest bardzo istotna.

Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję do ponownego spotkania.

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Najlepszy hotel w Warszawie. Piękne widoki na miasto, miła obsługa, pokoje czyste, bardzo wygodne łóżka i oczywiście ceny nie są wygórowane. Bardzo polecam na weekendowy wypad. Na pewno jeszcze tam wrócę.

Dziękujemy, Wiśnia W

Drogi Wiśnia W,

Dziękujemy za opinię o hotelu Novotel Warszawa Centrum!

Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pańskie oczekiwania :)

Do zobaczenia,

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Bardzo ładny hotel. Piękny widok z 31 piętra. Czysto w pokojach. Szybkie zameldowanie. Miła obsługa w recepcji. Rano miałem okazję skorzystać ze śniadania w restauracji. Przywitała mnie przemiła Pani Kasia. Chętnie ze mną zamieniła parę słów. Było mi bardzo miło. Jej uśmiech daje energię na cały dzien
Muszę przyznać że obsługa śniadaniowa super. Jedna z kelnerek przyniosła mi świeży sok, zaproponowała omlet. Staff uśmiechnięty. Super lokalizacja, dobra komunikacja. Polecam. Jak zawsze jestem zadowolony z pobytu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze widoki z 31 piętra
Dziękujemy, CIEKAWY31

Szanowny Panie Ciekawy31,

Dziękujemy za Pana opinię o hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Cieszymy się, że nasza obsługa, szczególnie śniadaniowa spełniła Pana oczekiwania :) Podzieliśmy się już z naszym zespołem Pana przemiłymi komentarzami.

Do zobaczenia wkrótce,