Zawsze z sentymentem wracam do hotelu mariott. Ma on w sobie niesamowity klimat. Widok z baru na pałac kultury jest niepowtarzalny. Świetna lokalizacja i jak zawsze dobra kuchnia. Jestem zawsze zadowolony z obsługi.

Data pobytu: wrzesień 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Rafitum
Zrecenzowano 4 września 2018

Super widok na Warszawę (Pałac kultury) 40 piętro, apartament dwupoziomowy,dużo sklepów i fajnych restauracji w pobliżu. Szybka, miła obsługa w hotelu. Duży hałas na 40 piętrze, i nie był to hałas z podwórka ani z baru na 40 piętrze, tylko głośno zachowywali się pracownicy hotelu. W pobliżu naszego apartamentu znajdował się chyba pokój socjalny lub coś innego, do godziny 12 w nocy było głośno ciągle ktoś stukał, coś nosił - moje 8 letnie dziecko bało się samo spać. Spaliśmy w różnych hotelach, i naprawdę w hotelach o gorszym standardzie 3 lub 4 gwiazdkowych pokoje były super wyciszone, nic nie było słychać. Kilka tyg wcześniej spaliśmy w Intercontinental na 30 piętrze i było naprawdę cicho spokojnie. Jak na taki hotel, leżą też śniadania, mały wybór, i nam osobiście nie smakowało. To co zdziwiło mnie najbardziej, to fakt że nasz pokój nie był do końca gotowy na nasze przybycie rezerwacje zrobiliśmy jakieś 5 dni przed przyjazdem, a po odebraniu kluczy do pokoju - donoszono nam kosmetyki do pokoju,wodę, ścielono łóżko dla syna starszego, przynoszono ręczniki...mało to profesjonalne jak na taki hotel, niby szczegół ale my zwracamy uwagę na takie rzeczy.

Wskazówka dotycząca pokojów: Dobry hotel na krótki pobyt,w apartamentach na 40 piętrze dość głośno. Na dłuższy pobyt wybrałabym coś innego.
  • Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Moni K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ElSze, Executive Assistasnt, Hotel MarriottOdpowiedź udzielona 5 września 2018

Szanowna Moni K,

Dziękujemy za pozostawienie cennego komentarza i opinii na temat pobytu w warszawskim hotelu Marriott.

Nasz hotel zapewnia gościom wspaniałe widoki na miasto od 21 do 40 piętra. Na ostatnim piętrze znajduje się jedyny taki w mieście bar - Panorama Sky Bar. Niedogodności związane z hałasem mogły wynikać z bliskości pokoju do tegoż baru. Przekażemy cenne uwagi do działu technicznego, aby usprawnić wyciszenie pokoi ,a także do działu sprzątania, aby być bardziej czujnym na potrzeby gości związane z pobytem.

Przykro nam, że śniadania nie smakowały, tym bardziej, że oferta śniadaniowa jest oceniania przez gości zazwyczaj bardzo dobrze.

Każdy mały szczegół i Państwa zwracanie na nie uwagi sprawia, że hotel i pracownicy dążą do perfekcji, a to nasze główne motto.
Jeszcze raz dziękujemy za opinię i mimo wszystko zapraszamy ponownie.

Z pozdrowieniami,
Hotel Marriott

Zrecenzowano 1 września 2018

Marriott jest siecią, z której chętnie i z zaufaniem korzystam szczególnie w podróży służbowej i w czasie krótkich pobytów w miastach. Z warszawskiego Marriotta mam dobre wspomnienia z dawnych czasów. Teraz niestety trąci myszką. Przestarzałe aranżacje, zużyte łazienki...itd. Niemniej jednak hotel wygodny, lokalizacja doskonała, śniadanie dobre i obsługa bardzo się stara. Obsługa sprawia, że nie chcę za bardzo narzekać. Jednak pewnie znalazłoby się kilka lepszych miejsc na krótki pobyt w stolicy.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
1  Dziękujemy, JoannaWero
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hanna Y, Guest Relations Manager, Hotel MarriottOdpowiedź udzielona 2 września 2018

Szanowna Pani,
Dziękujemy za wybieranie hotelu Marriott w czasi Pani wizyt w Warszawie i za wypełnienie ankiety dla gości.
Jest nam niezmiernie przykro, że ostatni pobyt w naszym hotelu pozostawił po sobie niezbyt miłe wrażenia. Wszystkie Pani uwagi i spostrzeżenia będą przekazane naszej Dyrekcji oraz Dyrektorowi działu technicznego. Zostaną wyciągnięte wnioski i będziemy starać się nadal modernizować pokoje i wystrój hotelu ku zadowoleniu naszych wiernych i lojalnych Gości.
Dziękujemy za niezmiernie miłe słowa dotyczące obsługi w hotelu, jakości i różnorodności śniadań w restauracji śniadaniowej, komfortu pobytu w hotelu.
Jesteśmy wdzięczni za Pani lojalność i przywiąznie do sieci, docenienie pracy ludzi w naszym hotelu Marriott.
Wszystkie Pani uwagi pomogą nam poprawić komfort pobytu naszych gości i usprawnić pracę hotelu.
Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komentarze i mam nadzieję gościc Panią ponownie.

Z poważaniem

Idalia Kostrzewska
Director of Guest Services

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Nie mam się do czego przyczepić. Hotel spełnił moje oczekiwania i na pewno tu wrócę.
Obsługa dała radę. Pokój był czysty i gotowy do zajęcia. Warszawa dopełniła tylko dobre wspomnienia z tej podróży. :)

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, KarinaL2330
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzaliśmy Hotel Marriott w Warszawie wielokrotnie i zawsze byliśmy zadowoleni. Czystość, bardzo wygodne łóżka, piękne widoki, wspaniałe śniadania, znakomita lokalizacja. Hotel pachnący i naprawdę godny polecenia.

Data pobytu: sierpień 2018, podróż służbowa
1  Dziękujemy, AsiaDanielZG