Polecam, czysto i przytulnie. Łazienka i pokoje moim zdaniem bardzo dobrze wyposażone. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to zbyt miękkie materace. Jedzenie wyśmienite. Bar mógłby proponować więcej drinków.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Aga7702
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaW4196, Kierownik, Radisson Blu Sobieski Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Gościu,
Bardzo dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz pozytywne komentarz.
Uwagi dotyczące pobytu zostały przekazane do odpowiednich działów.
Zapraszamy ponownie,
Zespół Recepcji

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Grazie pokoje.Spartanskie i zle umeblowane.Taksowkarze pod hotelem namolnie namawiaja na kazdy cent i bardzo duzo kasy biora .Bardzo drogi hotel ale serwis slaby..Daleko od centrum.Strefa Warszawy dosc niebezpieczna.Duzo ppdejrzanych ludzi sie kreci.Nie polecamy.

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Traviata1981
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: JoannaW4196, Kierownik recepcji, Radisson Blu Sobieski Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Drogi Gościu,
Bardzo dziękuję za czas poświęcony na przekazanie Twojej opinii.
Mam nadzieję, że w przyszłości uda nam się poprawić złe wrażenie.
Pozdrawiam,
Radek

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Hotel nie spełnił moich oczekiwań. Słabym punktem jest recepcja. Ciągła zmiana pokoju, całkowity brak brak reakcji recepcjonisty to duży minus. Oczekiwanie na pokój zbyt długie. Nie polecam 1 piętra, bo to właściwie niski parter przez co pokój jest bardzo ciemny. Na pewno nie skorzystam po raz drugi z tego hotelu.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ebalsk408281

Drogi Gościu,
Bardzo dziękuję za Twoją opinię.
Dokładamy wszelkich starań, by nasi recepcjoniści byli zawsze pomocny. Staramy się zapewniać szkolenia i pomoc.
Jestem przekonany, że przy następnej wizycie zostawimy lepsze wrażenie.
Pozdrawiam,
Radek

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Ładny hotel, w dobrej lokalizacji. Pokój nowocześnie urządzony, czysty. Bogaty bufet śniadaniowy, łącznie ze świeżo wyciskanym sokiem pomarańczowym. Miło nas zaskoczyły przygotowane i zapakowane dla gości kanapki na wynos, nie spotkaliśmy się z tym jeszcze w hotelach 4 i 5*. Obsługa miła, służąca pomocą. Polecamy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Mirosława P

Drogi Gościu,
Bardzo dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz pozytywne oceny.
Zapraszamy ponownie,
Zespół Recepcji

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Ogólnie pozytywnie jednak chyba trafiłem w pechowy czas. po 22 nie było totalnie wody plus za sciana niosły się odgłosy jakby remontu, hałas ok 20 min (po23) okazało się, że prowadzą zaplanowane prace - jeśli już odcinać wodę to może bardziej po północy. Bardzo nieprzyjemny zapach wody w kranie. Reszta OK

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, lukasz_nawrot82