Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Radisson Blu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Manager, Radisson Blu Sobieski Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2018

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano 17 sierpnia 2018

Przyjemna obsługa, która miło nas zaskoczyła już na samym początku. W hotelu znaleźliśmy się o godzinie 10.30, doba hotelowa rozpoczynała się od godziny 14, pomimo tego od razu zaproponowano nam wypoczynek w pokoju. Wspaniały gest ze strony hotelu RADISSON. Podróżujemy często i wybieramy hotele przeróżnych marek, o podwyższonym standardzie, pomimo tego tak miły gest wystąpił po raz pierwszy. W pokojach standardowe wyposażenie, w tym deska do prasowania oraz żelazko, dzięki czemu nie musimy się martwić o pogniecione ubrania. Przyjemny wystrój. Niech nie przerazi WAS wyglad hotelu z zewnątrz, to tylko pozory! Piękne, gustownie urządzone wnętrze htelu przyciąga uwagę. Klimatyzacja bez zarzutu, pokój świetnie wyciszony. W naszym przypadku był to pokój 571. Lekki problem z wodą w łązience, ale nie było to nazbyt uciążliwe. Możliwość przechowania walizek, już po wymeldowaniu z hotelu - co również było dla nas miłym zaskoczeniem. Polecamy! PS: ze śniadania nie korzystaiśmy

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój 571 - standardowy pokoik dla dwóch osób
  • Data pobytu: sierpień 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miałem okazje spędzić 4 noce w apartamencie typu Junior Suit z widokiem z sypialni na Warsaw Spire.
Elegancki apartament, podobny jak we wszystkich hotelach w tym standardzie.
Śniadania MIÓD MALINA, coś wspaniałego, wybór dań wręcz niesamowity, obsługa przy śniadaniu niemożliwa! Pan od drugiego dnia pytał czy podać to co wczoraj i wszystko było perfekcyjne. Zestaw kosmetyków w pokoju uzupełniany codziennie mimo tego, ze jeszcze wszystko było. Restauracja hotelowa imponująca. Byłem dwa razy, serdecznie polecam pierogi z mięsem, PYSZNE!!!
Codziennie wieczorem przychodziła obsługa z pytaniem czy wszystko w porządku i częstowała czekoladkami, podczas nieobecności w pokoju czekoladki czekały na stoliku nocnym. Bardzo sympatyczny prezent. Świeża prasa przy śniadaniu oraz magazyny w pokoju. Hotel, jeśli chodzi o kategorię 4* zdecydowanie wyróżnia się na mapie Warszawy.
Serdecznie polecam!

Data pobytu: lipiec 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Natan N
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje się Blisko centrum, ok 8 min pieszo od pałacu kultury. Przed wyjściem jest również wypożyczalnia rowerów miejskich, jest do dobra opcja dla zwiedzających. Przepyszne śniadania, duży wybór, wszystko świeże.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Igor W
Zrecenzowano 13 lipca 2018

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Radisson Blu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna M, Guest Relations Manager, Radisson Blu Sobieski Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 15 lipca 2018