Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Miejsce idealne na biznesowa kolacje ale jeszcze lepsze na wypoczynek po pracy ładne pokoje czysto i pachnaco. Obsługa hotelu przyjemna i pomocna. Jedzenie w restauracji hotelowej smaczne w przyzwoitych cenach

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Polacuch
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilona M, General Manager, Hotel Ibis Warszawa OstrobramskaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Cieszymy się z miło spędzonego przez Pana/Panią czasu w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska. Jestem wdzięczny za Pana/Pani komentarz i mam nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy gościć Pana/Panią ponownie.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomity hotel.Najlepszy w Warszawie z serii Ibis.Wlascowie to Jedyny dobry.Swietna obsluga.Bardzo mile Panie na recepcji. Fajne pokoje.Dobre sniadanie.Goraco polecam. Wpoblizu dobry supermarket. Spokojnie miejsce do pracy i wypoczynku.

Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Traviata1981

Szanowny Panie / Szanowna Pani, dziękujemy bardzo za pozytywny komentarz, bardzo się cieszę, że Pana/ Pani pobyt był bardzo udany. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ponownie będziemy mogli powitać Pana / Panią w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska Z poważaniem, .Jarosław Figat Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Hotel w większości spełnił oczekiwania. Położony poza centrum, ale dobrze skomunikowany. W pobliżu centrum handlowe. Śniadania smaczne, obsługa również ok. Poprawy wymaga czystość w kabinach prysznicowych (grzyby pleśni).

Dziękujemy, Bogdan2233
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilona M, General Manager, Hotel Ibis Warszawa OstrobramskaOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Szanowny Panie Bogdanie,
dziękujemy za pozostawienie swojego komentarza na TripAdvior. Ja łącznie z pracownikami cieszymy się że miał Pan udany pobyt. Oczywiście weźmiemy pod rozwagę Pana komentarze. Zapewniamy, będziemy je próbowali rozwiązać w najbliższym czasie.

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Idealny na pobyt bez dzieci na kilka nocy, daleko od centrum, ale stosunkowo blisko do stadionu. Obsługa miła, cena odpowiednia . Sniadanie smaczne różnorodne. Wifi, płatny parking, na dole można wypić piwko lub drinka . Polecam

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, nataszamai2
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ilona M, Manager, Hotel Ibis Warszawa OstrobramskaOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Szanowna Pani Nataszo,
jestem bardzo wdzięczny za to, że znalazła Pani czas na podzielenie się z nami swoją opinią. Dziękuję za udany pobyt w naszym hotelu i mam nadzieję spotkać Panią ponownie w niedalekiej przyszłości.