Hotel dobrze usytuowany i to koniec zalet. Brzydkie łazienki, rdza na elementach metalowych, czarne silikony, smród moczu, porwane prześcieradła. Okno wychodzące na wentylatory budynku obok, czyli brak dziennego światła. Bardzo drogi parking. Jedzenie skromne.

Dziękujemy, 747izabelaj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Manager, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w ibis Warszawa Centrum. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań; proszę zatem przyjąć z tego powodu nasze najszczersze przeprosiny.
W ramach Ibis, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Panią opinie są dla nas niezwykle ważne. Pragniemy zapewnić, że już podejmujemy odpowiednie kroki, aby zniwelować problem i uniknąć jego powtórzenia się w przyszłości.
Jezeli nie ma Pani nic przeciwko chciałbym Panią poprosić o kontakt bezpośredni z hotelem. Czytaliśmy tą samą opinię na innym portalu rezerwacyjnym i chcialibysmy wujasnić te niedogodności. Niestety nie posidamy kontaktu do Pnai, dlatego bardzo proszę o wiadomość na adres: H2894-DM@accor.com.
Serdecznie pozdrawiam,
Michał Skok

Zrecenzowano: 8 września 2019

pobyt w hotelu w porządku, oferta śniadaniowa trochę słabsza niż w innych Ibisach tej kategorii, mniejsza oferta i np. sok był dość wodnisty, jajecznica niezbyt ciepła...
Obsługa miła, uorzejma, pokój w porządku - jak zawsze

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, agakru2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Manager, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za wspaniłą ocenę. Jednocześnie przepraszamy, że Pani doświadczenia podczas śniadania nie spełniły Pani oczekiwań. Staramy się, aby nasze produkty były jak najlepsze i każdy mógł zanleźć coś smacznego dla siebie. Wyciągniemy wnioski z Pani uwag i na pewno w przyszłości będziemy bardziej czujni, by Goście mogli w pełni skorzystać z oferty śniadaniowej.
Mamy nadzieję ugościć Panią ponownie i pokazać najwyższą jakość na bufecie śnaidaniowym.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Korzystnie usytuowany hotel w centrum Warszawy. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne (szczególnie tramwajowe) z wszystkimi dzielnicami Warszawy Hotel położony w bliskiej odległości od Muzeum Powstania Warszawskiego (ok. 0,5km). Szeroki wybór w zakresie oferty śniadań. Działająca klimatyzacja. Bankomat w hotelu, blisko inne restauracje, bary, sklepy sieciowe. Miła obsługa hotelowa. Dobry wybór dla podróżujących biznesowo jak również pary czy rodzin. Polecam.

Dziękujemy, Jolka72

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Panią ponownie!

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Wszystko OK. tylko w tych czasach można się już postarać o lepszy papier toaletowy , naprawdę to już nie są takie drogie rzeczy a satysfakcja o wiele lepsza he.. A tak nie mam zastrzeżeń . Hotel blisko centrum , fajna komunikacja .Śniadania bardzo dobre .

Dziękujemy, M Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Manager, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami doświadczeniami z pobytu w nazym hotelu. Każda opinia jest dla nas niezwykle ważna. Na pewno podzielę się nią z Kirownikiem Housekeepingu.
Cieszymy się z Twojego udanego pobytu i mamy nadzieję ugościć Cię ponownie w najbliższej przyszłości.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po wejsciu do pokoju starsznie brudna podloga oraz duzo wlosow na podlodze . Posciel byla brudna , lozko nie prezentowalo sie najlepiej , wlosy na poscieli , pod przescieradlem na materacu zolte plamy oraz wlosy i smieci . Sniadanie OK , smakowalo dobrze . Przy wymeldowaniu sie poprosilem pania aby porozmawiac o moim pokoju , pokazalem pani zdjecia i pani powiedziala , ze bedzie kontaktowal sie manager hotelu ze mna , do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi . Ogolnie nie polecam .

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, mark m
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Kierownik, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za Pana opinię i ocenę. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi.
Dzisiaj została przygotowana odpowiedź do Pana. Bardzo nam przykro nie zdążyliśmy z odpowiedzią.

W przeciągu kilku chwil przedstawimy nasze stanowisko w odpowiedzi na Pana prywatny adres mailowy.