Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Korzystnie usytuowany hotel w centrum Warszawy. Bardzo dobre połączenia komunikacyjne (szczególnie tramwajowe) z wszystkimi dzielnicami Warszawy Hotel położony w bliskiej odległości od Muzeum Powstania Warszawskiego (ok. 0,5km). Szeroki wybór w zakresie oferty śniadań. Działająca klimatyzacja. Bankomat w hotelu, blisko inne restauracje, bary, sklepy sieciowe. Miła obsługa hotelowa. Dobry wybór dla podróżujących biznesowo jak również pary czy rodzin. Polecam.

Dziękujemy, Jolka72
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Manager, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Panią ponownie!

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Wszystko OK. tylko w tych czasach można się już postarać o lepszy papier toaletowy , naprawdę to już nie są takie drogie rzeczy a satysfakcja o wiele lepsza he.. A tak nie mam zastrzeżeń . Hotel blisko centrum , fajna komunikacja .Śniadania bardzo dobre .

Dziękujemy, M Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Manager, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Szanowny Gościu,
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami doświadczeniami z pobytu w nazym hotelu. Każda opinia jest dla nas niezwykle ważna. Na pewno podzielę się nią z Kirownikiem Housekeepingu.
Cieszymy się z Twojego udanego pobytu i mamy nadzieję ugościć Cię ponownie w najbliższej przyszłości.

Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po wejsciu do pokoju starsznie brudna podloga oraz duzo wlosow na podlodze . Posciel byla brudna , lozko nie prezentowalo sie najlepiej , wlosy na poscieli , pod przescieradlem na materacu zolte plamy oraz wlosy i smieci . Sniadanie OK , smakowalo dobrze . Przy wymeldowaniu sie poprosilem pania aby porozmawiac o moim pokoju , pokazalem pani zdjecia i pani powiedziala , ze bedzie kontaktowal sie manager hotelu ze mna , do dnia dzisiejszego nie mam odpowiedzi . Ogolnie nie polecam .

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, mark m
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Kierownik, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Szanowny Panie,
Bardzo dziękujemy za Pana opinię i ocenę. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi.
Dzisiaj została przygotowana odpowiedź do Pana. Bardzo nam przykro nie zdążyliśmy z odpowiedzią.

W przeciągu kilku chwil przedstawimy nasze stanowisko w odpowiedzi na Pana prywatny adres mailowy.

Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia przygotowana przez Panią Anie i Patryka. Bardzo dobra i uczynna obsługa restauracji. Pani Aleksandra i Adrianna bardzo zaangażowane i pomocne. Cała zmiana w hotelu bardzo profesjonalna p. Małgorzata oraz p. Marek w Recepcji. Polecam

Dziękujemy, Jakub P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Manager, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Szanowny Panie Jakubie,
Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię. Otrzymanie pozytywnej opinii jest dla nas zawsze wielką przyjemnością.
Zapewniam Pana, że podzielę się otrzymanymi uwagami z całym zespołem. Jestem również przekonany, że Pana opinie będą stanowiły zachętę dla wszystkich członków naszego personelu do podejmowania dalszych wysiłków w celu nieustannego poprawiania jakości naszych usług.
Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Hotel blisko centrum, bardzo dobry dojazd tramwajem 10. Pokój czysty, łazienka również. Spokojnie i cicho. Brakowało mi czajnika w pokoju, ale być może taki pokój wybrałam, bo nie doczytałam. Polecam. Aneta

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Stay29861204493
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ibis Manager C, Owner, Ibis Warszawa Centrum-Hostel Warszawa Centrum HotelOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Szanowna Pani Aneto,
Bardzo dziękujemy za opinię i wspaniałą ocenę. Cieszymy się z Pani udanego pobytu i mamy nadzieję ugościć Panią ponownie w najbliższej przyszłości. P.S. pokoje standardowe nie są wyposażone w zestaw kawowo-herbaciany. O każdej porze dnia i nocy można podejść do baru hotelowgo i poprosić o wrzątek. Nasza obsługa na pewno przyjdzie z pomocną ręką :)
Serdecznie pozdrawiamy,