Hotel godny polecenia ze względu na swoje położenie w samym centrum na wprost Złotych Tarasów obok Pałacu Kultury. Bardzo smaczne zdrowe sniadania, miła obsługa. Jedyny minus to zużyte meble (mielismy apartament) oraz dosć wysoka cena parkingu.

Dziękujemy, TomaszNaw
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkalismy w apartamencie. Meble bardzo zużyte (pewnie dostaliśmy pokój sprzed remontu), klimatyzacja masakra (nie byłem nigdy w hotelu, w którym trzeba ją by było wyłączać aby zasnąć - okna nie otworzę bo hałas z ulicy niemiłosierny - przy braku klimy i zamkniętych oknach gorąco strasznie). Do tego należy dodać niedziałającą lodówkę (byliśmy tylko 2 dni więc nawet nie zglaszalismy). Jak na standard hotelu to jednak coś nie tak
A teraz pozytywy
Przede wszystkim super lokalizacja i bardzo dobre śniadania. Restauracja na parterze ok, no może poza cena piwa (17zl
to trochę jednak przesada). Mili i uczynni pracownicy ( poza Panią blondynką z recepcji)
Za taką cenę oczekuje się jednak trochę więcej

Dziękujemy, Maciek W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Kierownik ds. gości, Mercure Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowny Panie Macieju,

serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w Mercure Warszawa Centrum. Jest nam niezmiernie przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań dotyczących pokoju. Proszę przyjąć nasze najszczersze przeprosiny.

W ramach Mercure, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu gościowi usługi najwyższej jakości, dlatego też przedstawione przez Pana opinie są dla nas niezwykle ważne. Przekazałam Pana uwagi Kierownikowi Działu Technicznego, by sprawdził stan techniczny wszystkich urządzeń w apartamencie, w którym Pan mieszkał.
Jednocześnie cieszy nas wysoka ocena jakości śniadania oraz idealnej lokalizacji.

Dziękujemy raz jeszcze za podzielenie się z nami Pana opinią i mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy mieli szansę zaprezentowania usług wysokiej jakości.

Z wyrazami szacunku,

Justyna Starosta

Guest Experience Team

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno się do czegoś przyczepić : lokalizacja, wystrój pokoju i jego wielkość, czystość, obsługa, śniadania naprawdę super. Jedynie cena parkingu za wysoka. Obsługa bardzo miła, pomoże w każdej sytuacji. Napewno wart polecenia.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Ogólnie hotel przyjemny, na plus strefa spa, bardzo miła obsługa recepcji, smaczne, zdrowe śniadania, słabym punktem jest natomiast obsługa sprzątająca pokoje - brak różnych rzeczy i po prostu brudno.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com