Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Ogólnie hotel przyjemny, na plus strefa spa, bardzo miła obsługa recepcji, smaczne, zdrowe śniadania, słabym punktem jest natomiast obsługa sprzątająca pokoje - brak różnych rzeczy i po prostu brudno.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, biurowojtan
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Pokoje i lazienki takie sobie, czysto. Dosc cienkie sciany,slychac co sie dzieje w pokoju obok i gdy jezdza windy. Dla mnie to bardo uciazliwe. Sniadania - bogata oferta, wszystko dobre. Obsluga kompetentna i mila. Polozenie hotelu tuz przy Zlotych Tarsach to idealna miejscowka na szybkie zakupy. Cena adekwatna do jakosci.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Psychoterapeuta
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Tuż po internetowej rezerwacji hotelu dostałam mail, w którym poproszono mnie o opisanie zainteresowań naszych dzieci. Bardzo miło się poczułam, i spodziewałam się jakiejś drobnej niespodzianki ale to co zastaliśmy po przyjeździe całkowicie mnie zaskoczyło! Już podczas meldowania się naszą trzyletnią wielbicielkę walki z żywiołami powitał PRAWDZIWY strażak w PRAWDZIWYM mundurze! Basia prawie zaniemówiła z zachwytu, w dodatku mogła sobie zrobić zdjęcie w czapce! Reszta towarzystwa nie zdążyła nawet poczuć się zazdrosna wyróżnieniem naszej strażaczki bo zachwycali się sprezentowanymi zestawami kosmetyków. Po wejściu do pokoju kolejne niespodzianki, baletowe spódniczki dla naszych tancerek, bardzo pomysłowy i dowcipny komiksowy list i czapeczka z daszkiem dla Antka i nawet tekturowa książeczka z rysunkami dla rocznego Stefcia, który jednak od razu rzucił się na paterę z owocami. Niestety z szampana, który się dla nas chłodził nie skorzystaliśmy z braku czasu (krótki pobyt, wczesny wylot rano), nadrobimy to następnym razem. Bardzo fajne zakwaterowanie w 2 połączonych ze sobą drzwiami pokojach. Dla tak dużej rodziny -super rozwiązanie. Łazienka przechodnia to też duży plus, nie ma tłoku i korków. Mieliśmy też fajny widok na ulicę, Złote Tarasy i podświetlony Pałac Kultury. Samo położenie hotelu -idealne. Blisko dworzec, metro, autobusy, na lotnisko taksówką wczesnym rankiem błyskawiczny dojazd. Oprócz tego Starówka, centrum Nauki Kopernik, Pałac Kultury tuż pod nosem. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za trud włożony w przygotowanie tak spersonalizowanego przyjęcia. Najlepsza recenzja niech będzie stwierdzenie 8 letniej córki (a pobyt w Mercure był króciutkim jednodniowym przystankiem-przesiadką w drodze na wakacje na Sycylii) "Najfajniejszy był ten hotel w Warszawie!". Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia następnym razem, Ewa

Wskazówka dotycząca pokoi: Od strony Złotych Tarasów mieliśmy ładny widok na podświetlony Pałac Kultury
Dziękujemy, Ewa R
Zrecenzowano: 28 lipca 2019