Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem zachwycony pobytem tym hotelu. Lokalizacja w samym sercu Warszawy, obsługa przesympatyczna, jedzenie smaczne, śniadania na poziomie hotelu 5*, wszystko na najwyższym poziomie! Zdecydowanie tu wrócę :)

Dziękujemy, QubusPL
Zrecenzowano: 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wybór hotelu podyktowany był bliskością miejsca spotkań związanych z pracą, które były celem mojego wyjazdu. Hotel Mercure z zewnątrz robi wrażenie nowoczesnego i w takiej konwencji jest urządzony w środku. Przestronne lobby, szybkobieżne windy i miła obsługa sprawiają, że gość czuje się tu swobodnie. Mój pokój był dość duży, ciekawie urządzony. Widać w nim było jednak znaki upływającego czasu - nieco zniszczone meble, pleśń na suficie w łazience - wydaje się, że drobiazgi, ale moim zdaniem niedopuszczalne, jak na tej klasy hotel. Śniadania były obfite, smaczne, a brakujące potrawy sprawnie uzupełniane.
Całość robi dobre wrażenie, pobyt uznaję za udany, jakkolwiek jest miejsce na poprawki, które podniosą standard hotelu.

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 168radekw
Zrecenzowano: 8 września 2018

Co do hotelu nie mam żadnych zastrzeżeń. Doskonale zlokalizowany, czysty, zwykły pokój bardzo duży, z przestronną i chirurgicznie czystą łazienką. Profesjonalny serwis, zero uwag co do hotelu.
Jednak jedzenie tutaj jest tragiczne i poziom gastronomii zatrzymał się w poprzednim wieku. Dotyczy to zarówno dań z karty, jak i śniadań.
Jeżeli hotel kasuje 550 złotych za pokój bez śniadania i dodatkowo jeszcze za śniadanie, to należy oczekiwać śniadania na poziomie. Tutaj jest jednak bardzo źle.
Jajecznica i jajka sadzone wsadzone w podgrzewacze. Serio? Przecież to po kilku minutach jest suche i nie do jedzenia. We wszystkich okolicznych hotelach z tej półki cenowej jajka na śniadanie przygotowywane są na serwis, a nie do bemarów.
Na niskim poziomie, powiedziałbym nawet biedronkowo-lidlowym jest tutaj pieczywo. Od bułek przez chleby aż po croissanty pieczywo odmrażane i odpiekane. Takie coś przechodzi w dyskontach, ale tutaj nie powinno. Naprawdę hotel nie potrafi lub nie chce mieć porządnego pieczywa z lokalnej piekarni, tylko odpiekane i odmrażane? Cudownie, że do śniadań jest wystawiona sokowirówka, a obok pokrojoone buraczki, marchewka i gruszki. Ale gdzie jest świeżo wyciskany sok z pomarańczy? Ten, który się tu leje z kartonów do picia się nie nadaje.
Pokój ze śniadaniem w cenie 650 złotych można bez problemu dostać w Jan III Sobieskim albo pobliskim Intercontinental. Niech któregoś dnia menadżer gastronomii wyjdzie z zza biurka do tych miejsc i zobaczy jak tam wygląda śniadanie. W Mercure Warszawa Centrum śniadanie to niestety szkolna stołówka, tylko trochę lepiej wyglądajća.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto brać pokoje jak najwyżej ze względu na hałas ulicy, bo w końcu hotel jest w ścisłym centrum
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, 78EsKa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest Experienc... T, Kierownik ds. gości, Mercure Warszawa CentrumOdpowiedź udzielona 19 września 2018

Szanowny Panie Kamilu,

Dziękujemy za podzielenie się swoimi wrażeniami z ostatniego pobytu w naszym hotelu. Dziękujemy także za słowa uznania dla czystości i poziomu obsługi, jaki prezentujemy.
Zmartwił nas jednak Pana komentarz na temat hotelowej gastronomii. Pragnę zapewnić, że kierownictwo gastronomii osobiście monitoruje serwowanie posiłków, aby zapewnić najwyższą jakość, właściwą hotelom o standardzie cztero-gwiazdkowym.
Na naszych śniadaniach bufetowych serwujemy szeroki wybór świeżych produktów, również bezglutenowych i "bio". Każdego dnia organizujemy różnorodne animacje śniadaniowe z gotowaniem "na żywo", a bariści czuwają nad tym, aby nikomu nie zabrakło kawy w filiżance. Przygotowujemy również jajka na życzenie i wedle preferencji Gości. Serdecznie zapraszamy do odkrycia wszystkich walorów naszych śniadań.

Jeszcze raz dziękujemy za podzielenie się swoimi uwagami i mamy nadzieję, że kolejne pobyty zaowocują pełnym zadowoleniem.

Z poważaniem,
Maciej Sitkowski

Zrecenzowano: 3 września 2018

To najlepszy hotel dla przyjeżdżających pociągiem- bliskość dworca PKP. Idealny dla zwiedzających- wszędzie blisko. Przemiła i pomocna obsługa. Ładne, czyste pokoje z bardzo wygodnymi łóżkami. Ogólnie super!

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Katarzyna71

Pani Katarzyno

Dziękujemy za wybór Mercure Warszawa Centrum i tak fantastyczną ocenę. Rzeczywiście bliskość Dworca Centralnego i wszystkich środków komunikacji miejskiej jest naszą wyjątkową zaletą. Jest dla nas jednak największą nagrodą przeczytać, że również komfort pokoju i życzliwość obsługi spełniły Pani wszelkie oczekiwania. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mieli przyjemność gościć Panią ponownie. Zapraszamy!

Pozdrawiam serdecznie,
Maciej Sitkowski

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Wszystko w najlepszym porządku. HOTEL położony w super miejscu. W pokojach bardzo czysto, obsługa kompetentna, miła i pomocna. Śniadania różnorodne i bardzo smaczne.Żadnych uwag. Na pewno jeszcze tam wrócę. Nie mam żadnych uwag. Tak trzymać. Pozdrawiam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com