Perła

Pałac w Wilanowie jest perłą Warszawy. Trzeba to miejsce koniecznie zobaczyć! Wejście jest... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska
cisza i spokój

Na szczescie mielsmy tu troche spokoju. Miejsce nie jest tak popularne jak iinne historyczne... Przeczytaj więcej

ALGarlicki
Warka, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 700)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny pałac. Zarówno na zewnątrz jak i w środku. Bilet normalny 30 zł na zwiedzanie wszystkiego. W parku mnóstwo ławeczek, uroczych zakątków i ładne widoki. To miejsce ma swój klimat dla tych co lubią pałacowe przestrzenie. Trafiliśmy na ciekawa wystawę strojów pałacowych dla dzieci. Ciekawe wnętrza i piękne komnaty.

Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

To miejsce ma prawdziwy genius loci. Choć przez 40 lat byłam tu już kilkadziesiąt razy, to za każdym razem odkrywam je na nowo. Nie wiem czy sprawia to bryła Pałacu, czy jego wnętrze, czy klimatyczny park. A może wszystko razem? Polecam szczególnie na wiosnę (maj) oraz na jesieni (wrzesień). Park ma wówczas szczególny urok. Odradzam natomiast w weekendy, kiedy tłok jest niekiedy większy niz na Marszałkowskiej. Basia.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, basiawarszawa
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

W parku otaczającym pałac corocznie jest organizowany festiwal światła . Są to piękne iluminacje świetlne połączone z muzyką klasyczną , bardzo polecam .Niestety nie byłam wewnątrz pałacu.Zachęcam do odwiedzenia parku w okresie zimowym , a pałac o każdej porze, tylko trzeba wcześniej zarezerwować bilety.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, asialinin
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Miejsce z tradycją dość oddalone od centrum,ale bardzo dobrze skomunikowane komunikacją miejską.
Warto się tu udać i zwiedzając odpocząć bo miejsce znacznie spokojniejsze niż inne atrakcje turystyczne w stolicy

1  Dziękujemy, kdrzestanowski
Zrecenzowano: 20 maja 2019

Przepiękny Pałac z tradycja i starodawną historią w tle.
Totalny spokój od zatłoczonych innych bardziej popularnych miejsc.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, olgierd patryk g