Symbol Warszawy

Nieodłączny element Warszawy. Budynek, który robi imponujące wrażenie za każdym razem. Nocą... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
marfab93
Kraków, Polska
Widoki 😍

Widok na Warszawę świetny. Byliśmy na nocnym wejściu co tylko wzmocniło efekt. Cena za wejście jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Michaleq
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 985)

Byliśmy tylko na tarasie widokowym, także o innych atrakcjach trudno mi się wypowiadać.
Trafiliśmy fajną pogodę, dlatego fajnie było zobaczyć stolicę z lotu ptaka

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, aniaimaciek1

Główny symbol Warszawy, wyznaczający centrum i bardzo często początek zwiedzania. Oczywiście podstawowy punkt zwiedzania miasta.
Przydała by się lekka rewitalizacja z zewnątrz.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
2  Dziękujemy, michalw000

miejsce w Warszawie gdzie można przedewszystkim wjechać na taras widokowy i podziwiać widoki na centrum warszawy fajnie jest to zobaczyć ale nie ma efektu wow

Dziękujemy, paulinabusko
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pałac Kultury i Nauki - dawna tam nie byłam. Sporo turystów, w sobotę lipcową kolejki do wjazdu na balkon, ale szło szybko: widoki Warszawy ładne i podbiły się dzieciom: 5-latce i nastolatkowi. Nam również, po długiej przerwie. Kawiarnia obok z animacjami dla dzieci: robienie kwiatów z bibuły. Kolejki do windy nie zmieniły się :)
W PKiN są muzea: Domków dla Lalek (nie tylko dla dzieci), Techniki, Ewolucji. Kawiarnia Nero na piętrze, w przerwie zwiedzania można wypić sok i kawę.
Raz na jakiś czas - warto zajrzeć. Tłum turystów potwierdza :)

Dziękujemy, Zakopis
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Żeby zobaczyć Pałac Kultury a nie tylko widok z pałacowego tarasu widokowego, który tez jest atrakcyjny, koniecznie zorganizujcie sobie wycieczkę z przewodnikiem. Wnętrza pałacu są naprawdę imponujące. Może w czasie tej wycieczki dowiecie się również, gdzie leżał pijany do nieprzytomności tow. Breżniew :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Remfix