Zapisz
No trzeba! :)

Jak już zwiedzamy, to trzeba wjechać na górę :) widoki, nawet przy ponurej pogodzie są... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
787justynac
Tychy, Polska
Obowiązkowo

Obowiązkowe miejsce do zwiedzenia na mapie stolicy. Budynek góruje nad cała Warszawą. Zdecydowanie... Przeczytaj więcej

AgnieszkaAleksandraK
Tychy, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 165)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Żeby zobaczyć Pałac Kultury a nie tylko widok z pałacowego tarasu widokowego, który tez jest atrakcyjny, koniecznie zorganizujcie sobie wycieczkę z przewodnikiem. Wnętrza pałacu są naprawdę imponujące. Może w czasie tej wycieczki dowiecie się również, gdzie leżał pijany do nieprzytomności tow. Breżniew :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Remfix
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Otwarta tylko jedna kasa do obsługi bardzo długiej kolejki.
Bilety bardzo drogie, jednak warto zobaczyć ze względu na piekny widok na górze. Chociaż na windę też się troszkę czeka ;)

Dziękujemy, adaswarszawa
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z moich ulubionych miejsc w stolicy. Uwielbiam PKiN nocą kiedy jest piękne oświetlony. Warto wybrać się windą na taras widokowy na nocne podziwianie Warszawy.

Dziękujemy, Radzko
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wyobrażam sobie Warszawy bez Pałacu Kultury i Nauki. Nie wiem jak można byłoby zniszczyć ten budynek... Na wielu pocztówkach widnieje i niech dalej z nami jest :) podoba mi się :)

Dziękujemy, 440anetak
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Była to spontaniczna wycieczka do Pałacu Kultury i Nauki,pełna wspomnień .Byłem tutaj bardzo dawno temu jakieś 30 lat i od tego czasu mało się zmieniło , poza widokami z góry Warszawa się rozbudowuje i dużo nowych budynków powstało od tego czasu.Polecam jest to obowiązkowy punkt w Warszawie .

Dziękujemy, 104andrzeji