MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO

Dla mnie jedno z najciekawszych muzeów. Każdego chłopaka interesuje wojsko. Dużo oglądania... Przeczytaj więcej

mirek030201
Pruszcz Gdański, Polska
Wystawa plenerowa w Muzeum Wojska Polskiego

Zrecenzowano: 4 czerwca 2019
BasioweGry
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Muzeum to dwie wystawy: plenerową i wewnątrz budynku. Plenerowa jest dostępna dla zwiedzjących za darmo. Można tu oglądać eksponaty związane z lotnictwem, wojskami pancernymi i zmechaniozowanymi a nawet marynarką. Niestey dla dzieci lub na szczęście dla rodziców obowiązuje zakaz wchodzenia na prezentowany sprzęt.

1  Dziękujemy, BasioweGry
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam przy okazji zwiedzania stolicy. Poszliśmy do muzeum w czwartek ponieważ wtedy wstęp jest bezpłatny (należy tylko w kasie pobrać bilet "zerowy"). Na zewnątrz bardzo dużą ekspozycja sprzętu militarnego , w środku natomiast kilka wystaw ukazujących uzbrojenie od zamierzchłych czasów, aż po okres II WŚ. Plecaki i duże torby należy zostawić w szatni, w budynku można robić zdjęcia lecz bez lampy. Na zwiedzanie należy sobie zarezerwować koło 2,5 godzin.

1  Dziękujemy, 970krzysztofo
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Świetne miejsce z dużą liczbą eksponatów. Idealne dla pasjonatów militarii oraz miłośników historii Wojska Polskiego.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Wozniak92
Zrecenzowano: 19 maja 2019

Moim zdaniem jedno z najlepszych Muzeów w Warszawie. Liczne eksponaty. Idealne miejsce dla pasjonatów militariów.

1  Dziękujemy, Lukaszczerw90
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna wycieczka z Mamą .Fajne eksponaty i czołgi. Bardzo lubię wojnę więc dlatego tam pojechałem

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, 780dorotak