Zapisz
Warto odwiedzić!

Ciekawe muzeum i jego otoczenie. Blisko centrum co jest dodatkowym atutem! Na zewnątrz dużo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 lutego 2020
961pawels
Vallensbaek Strand, Dania
Wizyta z wnuczkiem

Wielka prezentacja oręża żołnierzy polskich od najdawniejszych czasów do końca XX wieku.Wnuczek (16... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 stycznia 2020
Marek Zdzisław J
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Muzeum to dwie wystawy: plenerową i wewnątrz budynku. Plenerowa jest dostępna dla zwiedzjących za darmo. Można tu oglądać eksponaty związane z lotnictwem, wojskami pancernymi i zmechaniozowanymi a nawet marynarką. Niestey dla dzieci lub na szczęście dla rodziców obowiązuje zakaz wchodzenia na prezentowany sprzęt.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, BasioweGry
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam przy okazji zwiedzania stolicy. Poszliśmy do muzeum w czwartek ponieważ wtedy wstęp jest bezpłatny (należy tylko w kasie pobrać bilet "zerowy"). Na zewnątrz bardzo dużą ekspozycja sprzętu militarnego , w środku natomiast kilka wystaw ukazujących uzbrojenie od zamierzchłych czasów, aż po okres II WŚ. Plecaki i duże torby należy zostawić w szatni, w budynku można robić zdjęcia lecz bez lampy. Na zwiedzanie należy sobie zarezerwować koło 2,5 godzin.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, 970krzysztofo
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna wycieczka z Mamą .Fajne eksponaty i czołgi. Bardzo lubię wojnę więc dlatego tam pojechałem

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, 780dorotak
Zrecenzowano: 15 marca 2019

Świetne miejsce, warto odwiedzić, dużo eksponatów. Wg mnie jedno z lepszych muzeum w Warszawie. Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Wasilij88
Zrecenzowano: 26 stycznia 2019

Warszawskie Muzeum Wojska Polskiego było jednym z naszych celów do zwiedzania podczas wycieczki do Warszawy. Junior pasjonuje się militariami, więc nie mogliśmy nie odwiedzić takiego miejsca. Na rozległym placu przed muzeum jest bardzo dużo eksponatów wielkogabarytowych typu czołgi, samoloty, samochody i inne. W środku wystawy podzielone są na epoki. Zwiedzający zobaczą bardzo dużo eksponatów, dzieci mogą sobie zrobić zdjęcie w mundurze i czapce. Czwartki w muzeum są darmowe.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Marta Tymowska-... P