Ciekawe

Byliśmy w muzeum razem z dziećmi - dzieciaki miały audiobooki (dla nas zabrakło). Ku mojemu... Przeczytaj więcej

657kasia
Warszawa, Polska
Fajne muzeum. Polecam

Polecam. Mnóstwo eksponatów związanych z Warszawa. Obowiązkowe miejsce dla każdego warszawiaka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 lutego 2019
Peeek84

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Muzeum mieści się w kamienicach przy Starym Mieście, można tam zobaczyć np. rzeźby, dawne elementy wystroju wnętrz, stroje, stare opakowania warszawskich firm. Jest to takie typowe muzeum, nie skupia się na jednej dziedzinie, każdy może tam chyba znaleźć coś, co go zaciekawi. Warto wejść na samą górę, z okien rozpościera się widok na Starówkę. Rozczarowało mnie to, że nie było ani jednej sali pokazującej, jak taka kamienica mogła wyglądać kiedyś - będąc w środku, nie czujemy klimatu kamienicy, są jedynie sale muzealne i eksponaty. Z rzeczy "klimatycznych" niestety tylko komin. W czwartki darmowy wstęp.

Dziękujemy, arnikaiza
Zrecenzowano: 21 maja 2019

Bardzo ciekawe muzeum, nowoczesna wystawa w starym stylu, mnóstwo pięknych i ciekawych eksponatów. Polecam na kilkugodzinną wizytę, gdyż zbiory są ogromne. W razie zgubienia się (co może się zdarzyć, bo muzeum to istny labirynt) polecam zapytać o drogę przemiłych opiekunów ekspozycji. Świetnie spędzony czas, na pewno tu wrócę!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Joanna P
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do tej pory nie wiedziałem o istnieniu tego muzeum. Bardzo bogata ekspozycja. Warto zabrać audioprzewodnik który jest w cenie biletu. Bilet normalny 20 zł. Makieta dawnej Warszawy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Skrzat2018
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019

Było wspaniale!!!!!! Zgubiłam się już na samym początku :), żeby odnaleźć właściwą drogę zapytałam o nią eleganckiego, młodego człowieka ...okazało się, że z przyjemnością opowiedział mi wiele interesujących historii o gabinetach i ich eksponatch. To była prawdziwa podróż w mikrokosmos rzeczy warszawskich! Polecam, warto się tu zgubić.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, KarolinaG1666
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2019

Piękne muzeum, intrygująca wystawa! Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia. Zobaczycie tu mnóstwo zaskakujących Rzeczy Warszawskich, które opowiadają historie różnych warszawiaków! > Koniecznie odwiedźcie <

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, werobeznika