“Nie polecam”

Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa
Nr 5 wśród 95 Gry i zabawy (Warszawa)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło... Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa, interaktywna podróż do niewidzialnego świata, w którym odnajdziesz drogę przy pomocy naszych niewidomych Przewodników, oraz swoich zmysłów - słuchu, dotyku, węchu, a nawet... smaku! Zaufaj nam w ciemno!
Liczba recenzji: 1
“Nie polecam”
Zrecenzowano: 28 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Pani przewodnik cały czas nas obrażała, mówiła że dzieci są żałosne nie zwracając uwagi na to że jest tam także opiekun. Po kilku cichych pytaniach ,,Kto to?" Stwierdziła że w takich warunkach nie będzie nas odprowadzać i wyprowadzila dzieci z wystawy. Nie polecam Pani w średniej długości blond włosach

Dziękujemy, Izabela G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata S, Dyrektor generalny, Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa, 31 stycznia 2017
Pani Izabelo,

Dziękuję za przesłaną opinię. Żeby jednak rzetelnie odnieść się do tematu poproszę o informację, kiedy miała miejsce powyższa sytuacja.
Będę wdzięczna za odpowiedź,

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
14 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Jak patrzeć bez wzroku?”
Zrecenzowano: 27 stycznia 2017

Wystawa pozwala poczuć się jak osoba niewidoma - ekspozycję zwiedza się w całkowitej ciemności, polegając na pozostałych zmysłach (słuch, dotyk). Nie można mieć przy sobie żadnych urządzeń elektronicznych, gdyż mogą emitować światło i dźwięk. Przewodnikami są osoby niewidome, opowiadające o sposobach radzenia sobie z poruszaniem się i rozpoznawaniem przedmiotów bez użycia wzroku. Więcej nie mogę ujawnić, to po prostu trzeba przeżyć :)

1 Dziękujemy, Łukasz K
Katowice, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 35
16 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“Niesamowite doświadczenie”
Zrecenzowano: 13 stycznia 2017

Niestandardowa forma spędzenia wolnego czasu, która nakłania do refleksji. Każdy będąc w Warszawie powinien odwiedzić to miejsce.

Data wizyty: listopadzie 2016
8 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Szok!”
Zrecenzowano: 9 stycznia 2017

Zachęcona dobrymi opiniami w Internecie, wybrałam się wraz z chłopakiem na wystawę... Był to nasz najlepszy wybór... Coś takiego nie da się opisać słowami - trzeba tam pójść i zobaczyć na "własne oczy"... Bardzo mądra wystawa. Świetni przewodnicy, którzy oprowadzają, tłumaczą pewne sprawy, pomagają się poruszać.
Jest to wystawa dla ludzi w każdym wieku.

Dziękujemy, kajamozejko
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
12 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“"Doświadczenie, które uczy "”
Zrecenzowano: 29 grudnia 2016

Miejsce okryte tajemnicą,którą warto odkryć.Niesamowite doznania i inspirująca przygoda.Warto zobaczyć czego nie widzą inni.

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Sylwia S

Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa? Podziel się wrażeniami!