“Jak patrzeć bez wzroku?”

Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa
Nr 5 wśród 95 Gry i zabawy (Warszawa)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło... Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa, interaktywna podróż do niewidzialnego świata, w którym odnajdziesz drogę przy pomocy naszych niewidomych Przewodników, oraz swoich zmysłów - słuchu, dotyku, węchu, a nawet... smaku! Zaufaj nam w ciemno!
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 14
14 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“Jak patrzeć bez wzroku?”
Zrecenzowano: 27 stycznia 2017

Wystawa pozwala poczuć się jak osoba niewidoma - ekspozycję zwiedza się w całkowitej ciemności, polegając na pozostałych zmysłach (słuch, dotyk). Nie można mieć przy sobie żadnych urządzeń elektronicznych, gdyż mogą emitować światło i dźwięk. Przewodnikami są osoby niewidome, opowiadające o sposobach radzenia sobie z poruszaniem się i rozpoznawaniem przedmiotów bez użycia wzroku. Więcej nie mogę ujawnić, to po prostu trzeba przeżyć :)

Data wizyty: styczniu 2017

16 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
“Niesamowite doświadczenie”
Zrecenzowano: 13 stycznia 2017

Niestandardowa forma spędzenia wolnego czasu, która nakłania do refleksji. Każdy będąc w Warszawie powinien odwiedzić to miejsce.

Data wizyty: listopadzie 2016
8 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Szok!”
Zrecenzowano: 9 stycznia 2017

Zachęcona dobrymi opiniami w Internecie, wybrałam się wraz z chłopakiem na wystawę... Był to nasz najlepszy wybór... Coś takiego nie da się opisać słowami - trzeba tam pójść i zobaczyć na "własne oczy"... Bardzo mądra wystawa. Świetni przewodnicy, którzy oprowadzają, tłumaczą pewne sprawy, pomagają się poruszać.
Jest to wystawa dla ludzi w każdym wieku.

Data wizyty: styczniu 2017
Dziękujemy, kajamozejko
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
12 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“"Doświadczenie, które uczy "”
Zrecenzowano: 29 grudnia 2016

Miejsce okryte tajemnicą,którą warto odkryć.Niesamowite doznania i inspirująca przygoda.Warto zobaczyć czego nie widzą inni.

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Sylwia S
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Niesamowite doswiadczenie”
Zrecenzowano: 7 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Bylismy grupa znajomych 25-35 lat
Nie chce za duzo zdradzac, ale powiem tylko to ze to co przezylismy jest warte kazdych pieniedzy i czasu. Doswiadczenie ktore na zawsze zapadnie w pamięć.

Polecam w 100% i pozdrawiam naszego przewodnika pana Pawla :)

Data wizyty: listopadzie 2016
1 Dziękujemy, Michał S

Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa? Podziel się wrażeniami!