Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa
Nr 5 wśród 95 Gry i zabawy (Warszawa)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło... Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa, interaktywna podróż do niewidzialnego świata, w którym odnajdziesz drogę przy pomocy naszych niewidomych Przewodników, oraz swoich zmysłów - słuchu, dotyku, węchu, a nawet... smaku! Zaufaj nam w ciemno!
Gdańsk, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 20
8 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Szok!”
Zrecenzowano: 9 stycznia 2017

Zachęcona dobrymi opiniami w Internecie, wybrałam się wraz z chłopakiem na wystawę... Był to nasz najlepszy wybór... Coś takiego nie da się opisać słowami - trzeba tam pójść i zobaczyć na "własne oczy"... Bardzo mądra wystawa. Świetni przewodnicy, którzy oprowadzają, tłumaczą pewne sprawy, pomagają się poruszać.
Jest to wystawa dla ludzi w każdym wieku.

Data wizyty: styczniu 2017

Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
12 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“"Doświadczenie, które uczy "”
Zrecenzowano: 29 grudnia 2016

Miejsce okryte tajemnicą,którą warto odkryć.Niesamowite doznania i inspirująca przygoda.Warto zobaczyć czego nie widzą inni.

Data wizyty: grudniu 2016
Dziękujemy, Sylwia S
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Niesamowite doswiadczenie”
Zrecenzowano: 7 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Bylismy grupa znajomych 25-35 lat
Nie chce za duzo zdradzac, ale powiem tylko to ze to co przezylismy jest warte kazdych pieniedzy i czasu. Doswiadczenie ktore na zawsze zapadnie w pamięć.

Polecam w 100% i pozdrawiam naszego przewodnika pana Pawla :)

Data wizyty: listopadzie 2016
34 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
“Super doświdczenie:-)”
Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Byłam już kilka razy, sama, z przyjaciółmi, dziećmi w wieku 11 i 16 lat. Za kazdym razem było to niesamowite doświdczenie dla mnie. Warto wcześniej zarezerwować bilety, mówią też po ang. Polecam dla wszytskich którzy chcą poznać świat osób niewidomych.

Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, Mrowka1977
Polska Centralna, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
7 recenzje(-i) atrakcji
“Inspirujące miejsce”
Zrecenzowano: 24 października 2016

Poszedłem z synem. Bardzo fajne miejsce, daje dobre zrozumienie z czym sie borykają ludzie z ograniczona zdolnością widzenia.

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, artur_maz

Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa? Podziel się wrażeniami!