“Niesamowite doswiadczenie”

Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa
Nr 5 wśród 95 Gry i zabawy (Warszawa)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Wyobraź sobie, że całkowicie gaśnie światło... Niewidzialna Wystawa to wyjątkowa, interaktywna podróż do niewidzialnego świata, w którym odnajdziesz drogę przy pomocy naszych niewidomych Przewodników, oraz swoich zmysłów - słuchu, dotyku, węchu, a nawet... smaku! Zaufaj nam w ciemno!
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 7
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Niesamowite doswiadczenie”
Zrecenzowano: 7 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Bylismy grupa znajomych 25-35 lat
Nie chce za duzo zdradzac, ale powiem tylko to ze to co przezylismy jest warte kazdych pieniedzy i czasu. Doswiadczenie ktore na zawsze zapadnie w pamięć.

Polecam w 100% i pozdrawiam naszego przewodnika pana Pawla :)

Data wizyty: listopadzie 2016

34 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 24
“Super doświdczenie:-)”
Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Byłam już kilka razy, sama, z przyjaciółmi, dziećmi w wieku 11 i 16 lat. Za kazdym razem było to niesamowite doświdczenie dla mnie. Warto wcześniej zarezerwować bilety, mówią też po ang. Polecam dla wszytskich którzy chcą poznać świat osób niewidomych.

Data wizyty: sierpniu 2016
Dziękujemy, Mrowka1977
Polska Centralna, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 10
7 recenzje(-i) atrakcji
“Inspirujące miejsce”
Zrecenzowano: 24 października 2016

Poszedłem z synem. Bardzo fajne miejsce, daje dobre zrozumienie z czym sie borykają ludzie z ograniczona zdolnością widzenia.

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, artur_maz
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 19
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“To trzeba przeżyć! ”
Zrecenzowano: 23 października 2016 z urządzeń przenośnych

Nie przypuszczałam ze człowiek niewidomy jest taki odważny! Każde wyjscie do sklepu, na ulicę, do znajomych-to nie lada wyzwanie! Naprawdę warto poczuć się przez chwile zagubionym w świecie ciemności. Zupełnie nowy odbior tego, co widzę. I chyba mam wrodzona ślepote (nie chce tu nikogo obrazić) bo naprawdę mało kiedy doceniam to, co widzę i że widzę.
Polecam! Poczuj to i znajdź w sobie nowy obszar empatii...

Data wizyty: październiku 2016
1 Dziękujemy, Basia G
Kontrybutor: poziom 6
Liczba recenzji: 103
13 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
“Naprawdę warto zobaczyć ”
Zrecenzowano: 10 października 2016 z urządzeń przenośnych

Wystawa to bardzo ciekawe doświadczenie. Trudno sobie przed wejściem wyobrazić jak będzie przebiegać cała wystawa.

Trafiliśmy na fajnego Pana Przewodnika.

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Emixy0

Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Invisible Exhibition - Niewidzialna Wystawa? Podziel się wrażeniami!