Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Warto

Świetny klimat podczas meczu. Warto chociaż raz w życiu przyjść i poczuć atmosferę meczu na żywo a... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Andrzejek2222
ładny i zadbany stadion

ładny i zadbany stadion niezbyt daleko się mieści od centrum. mieliśmy tutaj na tym stadionie... Przeczytaj więcej

ALGarlicki
Warka, Polska

ładny i zadbany stadion niezbyt daleko się mieści od centrum.
mieliśmy tutaj na tym stadionie zgrupowanie coroczne.
Bardzo zadowoleni,blisko do hotelu.

Dziękujemy, ALGarlicki
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo nowoczesny stadion umiejscowiony niezbyt daleko od centrum miasta.
Byłam tu pierwszy raz przy okazji naszego Kongresu.

Dziękujemy, KJastrzebska
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Zwiedzanie stadionu z przewodnikiem to obowiązkowa pozycja dla każdego piłkarskiego kibica. Jeśli nie lubisz piłki z pewnością nie będziesz się nudził. Warto zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Maciej198
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Wszyscy Legioniści to potwierdzą ! Najlepszy stadion! Wstęp tylko dla warszawiaków :)) Mistrz Polski

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Dobrowol
Zrecenzowano: 19 maja 2019

Świetna atmosfera, która towarzyszy wydarzeniom organizowanym na Stadionie przy Łazienowskiej. Nie trzeba być kibicem, aby polubić to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Wozniak92