“Obiad”
Bombaj Masala — recenzja

Bombaj Masala
Nr 157 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, duże urozmaicenie dań, miła obsługa a ceny bardzo przystępne :) Polecam serdecznie wszystkim lubiącym taki klimat

Dziękujemy, popul1988

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Restauracja ulokowana w miejscu gdzie bardzo łatwo dotrzeć jadąc z różnych stron miasta. Bardzo przestrzenna, łatwo więc znaleźć stolik dla pary jak i dla większej grupy, Jest również mały kącik dla dzieci.

Bardzo miła i pomocna obsługa. To restauracja, którą staramy się odwiedzać przynajmniej raz w roku. Bardzo nam pasuje to że można poprosić o ostrzejsze wersje dań. Trudno testować nowe smaki kiedy tak bardzo polubiło się potrawy, które jedliśmy za pierwszym razem.

Dziękujemy, Pawelski12
Zrecenzowano 22 lipca 2019

Mi i mojemu partnerowi bardzo smakowało. Zamówiliśmy jagnięcinę w bardzo ostrym sosie i dwa rodzaje chlebków naan. Jagnięcina była delikatna, sos również bardzo dobry - dla nas tak akurat fajnie ostre. Chlebki również bez zarzutu. Miłą niespodzianką była przystawka wraz z trzema sosami :)
Obsługa - pani która nas obsługiwała była bardzo miła, nie musieliśmy również długo czekać na jedzenie.
Sam lokal bardzo przyjemny, miła atmosfera, czysto.
Ceny są takie akurat - nie za drogo, ale też nie jest jakoś tanio. Nie żałuję ani złotówki wydanej w tej restauracji :)

Dziękujemy, minniemi93
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Z kilku indyjskich restauracji, które odwiedziłam w Warszawie, ta niestety jest najsłabsza. Nie to, że dania są niedobre, ale po prostu gdzie indziej są zdecydowanie lepsze. Tu nie jest tak aromatycznie, a przecież kuchnia indyjska na tym przede wszystkim bazuje.
Np. samosy były dosyć ciężkie, nie tak chrupkie, a i farsz w środku mógłby być lepszy. Dania główne nie powalały, już to przez dziwnie pokrojonego kurczaka, ale i sosy były mocno takie sobie, a do tego strasznie tłuste.
Na plus czekadełko - fajnie się je pogryzało czekając na przystawki.

Dziękujemy, Kasia M
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Pyszne jedzenie za dobrą cenę. Miejsce ma na prawdę świetny klimat. Na pewno wrócę tutaj nie raz. Polecam

Dziękujemy, wasik88

Bombaj Masala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bombaj Masala? Podziel się wrażeniami!