“W tych pieniądzach bez rewelacji.”
Taverna Patris — recenzja

Taverna Patris
Nr 464 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie było ok, ale nie ma co spodziewać się, że będzie jak w Grecji. Mimo to jedzenie całkiem niezłe, ale przystawki bardzo małe. Obsługa średnia, sztućce i szklanka do wymiany z powodu brudu. Zarezerwowany stolik też nie był wygodny dla czterech osób. Za obiad dla czworga zapłaciliśmy 270 zł. W kategorii cena/jakość wypada najwyżej średnio.

Dziękujemy, Paweł D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FIKAdlagastronomii, Kierownik ds. PR, Taverna PatrisOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za wizytę Panie Pawle i cieszymy się, że jedzenie Państwu smakowało. Rozmiar przystawek został specjalnie tak stworzony, by łatwiej było dobierać różne mezzedes z karty i dzielić się nimi przy stole. Bardziej przyjrzymy się obsłudze - niewypolerowane sztuće czy szklanki pod żadnym pozorem nie powinny do Państwa trafić.

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo dobry krem z boczniaków, zamawiałem nogę kałamarnicy z grilla dostałem jagnięcinę (uwielbiam, zjadłem, nie mam żalu :-), sałatka ogórek/pomidor z lodówki....szkoda , kibelek męski - czystość do poprawy...,generalnie wizyta na plus ale czegoś brakuje

Dziękujemy, llysiak1982

Dziękujemy za wizytę w Tavernie Patris llysiak1982. Cieszymy się, że jedzenie Państwu smakowało. Informacje odnośnie sałatki z pomidorów przekażemy Szefowi Kuchni. Co do czystości toalet - przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce, oczywiście zwrócimy na to znacznie większą uwagę w przyszłości. Mamy nadzieję, że te drobne niedociągniecia nie odwiodą Państwa od ponownych wizyt.

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świeżo, smacznie, wszystkie zamówione dania były doskonałe. Dobre wino, b. dobre jedzenie pięknie podane, pyszne desery, sympatyczna obsługa, bardzo ładne wnętrze:-) Polecam gorąco:-)

Dziękujemy, monikaw257

Dziękujemy za polecenie i za wizytę w Tavernie Patris. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam kilkukrotnie zarówno na rodzinnym obiedzie, jak i na spotkaniach z przyjaciółmi. Polecam ośmiornicę, krewetki, burger zarówno mięsny, jak i wegetariański oraz mussakę. Przejazna atmosfera na długie biesiadowania i pogaduchy, sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, MamaBasia

Dziękujemy za wizytę i rekomendację. Zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny lokal, miła i wspaniała obsługa. Jedzenie pyszne, desery fantastyczne, dobre wino. To miejsce do którego chce się wracać. Dziękujemy za papryczki pyszne

Dziękujemy, I2904XNannaz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FIKAdlagastronomii, Kierownik ds. PR, Taverna PatrisOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

To my z całego serca dziękujemy i zapraszamy częściej :)

Taverna Patris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Taverna Patris? Podziel się wrażeniami!