“Kolacja ”
Der Elefant — recenzja

Der Elefant
Nr 113 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Świetne miejsce aby klimatycznie spędzić kolacje. Pan Dominik który pomagał w wyborze dań, stanął na wysokości zadania. Profesjonalnie podszedł do potrzeb klienta - polecił świetne dania i z wielką pasją rozmawiał na tematy kulinarne. Ma dobrą karierę w tej branży i życzę mu zawsze 5-ciu gwiazdek. Świetnie kuchnia i klimat. Polecam.
P.S. - Pani Dominik - pochwała mu się należy !

Dziękujemy, Robert R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię i 5*. Naszym celem jest najwyższa jakość w każdym detalu, dlatego tym bardziej cieszy nas Pana opinia.
Czekamy na Pana kolejną wizytę.
A tymczasem pozdrawiamy serdecznie!
Ps. Specjalne podziękowania lecą do Pana Dominika.

Bardzo smacznie, obsługa na wysokim poziomie, przypadkiem znajomi wygadali się że mam wkrótce urodziny więc przyniesiono mi płonący torcik :) kolejna wizyta i nie zmieniam zdania , polecam

Dziękujemy, Małgorzata D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Czekamy na Pana kolejną wizytę.
A tymczasem pozdrawiamy serdecznie!

Bardzo przyjemny, nowoczesny i zarazem ciepły wystrój. Profesjonalna obsługa. Bardzo dobre jedzenie - aromatyczna zupa rybna z szafranem, świetny siekany steak i kaczka, bardzo dobrze przygotowana ośmiornica (zarówno ta z grilla, jak i w formie carpaccio). Fajnie, że promują też polskie wina.

Dziękujemy, FarAwayDominika
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo, bardzo miło! Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby Goście zawsze opuszczali nas zadowoleni. Cieszymy się, że nam się to udaje. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Filet świetnie wymarzony oraz delikatny, deser również smaczny, obsługa profesjonalna.
Wieczór udany, leci 5 gwiazdek

Dziękujemy, micha_kJ7949LI
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za opinię i 5*. Naszym celem jest najwyższa jakość w każdym detalu, dlatego tym bardziej cieszy nas taka opinia.
Czekamy na kolejną wizytę.

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

To dla czego tu wracam to owoce morza. Dla mnie mają smak jakby były niedawno wyłowione z Morza Śródziemnego! Przepyszne. Godne polecania też pozosatłe dania. Bardzo kompetentna obsługa na dobrym poziomie. Będziemy tu wracać!

Dziękujemy, marta_deni
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Jest nam bardzo miło! Dziękujemy za 5*
Zależy nam na pozytywnych ocenach naszych Gości. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Der Elefant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Der Elefant? Podziel się wrażeniami!