“Filet mignon i lody waniliowe ”
Der Elefant — recenzja

Der Elefant
Nr 113 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Europejska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Filet świetnie wymarzony oraz delikatny, deser również smaczny, obsługa profesjonalna.
Wieczór udany, leci 5 gwiazdek

Dziękujemy, micha_kJ7949LI
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dziękujemy za opinię i 5*. Naszym celem jest najwyższa jakość w każdym detalu, dlatego tym bardziej cieszy nas taka opinia.
Czekamy na kolejną wizytę.
A tymczasem pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

To dla czego tu wracam to owoce morza. Dla mnie mają smak jakby były niedawno wyłowione z Morza Śródziemnego! Przepyszne. Godne polecania też pozosatłe dania. Bardzo kompetentna obsługa na dobrym poziomie. Będziemy tu wracać!

Dziękujemy, marta_deni
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Jest nam bardzo miło! Dziękujemy za 5*
Zależy nam na pozytywnych ocenach naszych Gości. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Byliśmy tutaj kilkakrotnie. W ostatnią sobotę na obiedzie, a potem na późnej kolacji. Ciekawy, prosty, wystrój restauracji. W sali rybnej wręcz bardzo "surowo". Dużo obsługi, kierownik sali obserwuje kelnerów i gości. Jedliśmy owoce morza i ryby.
Mi osobiście totalnie nie pasowały majonezowe sosy podane do owoców morza. Kelnerka zapytała czy nam smakuje, wtrąciłam delikatnie negatywną uwagę o sosach. Za chwilę pojawiła się menadżerka i zrobiła nam wykład o sosach że niby goście chwalą... Tak czy inaczej nie przekonała mnie absolutnie. Gęste majonezowe sosy moim skromnym zdaniem to pasują do belgijskich frytek :), a nie do owoców morza i ryb.
Tatar z łososia słabo przyprawiony, na stole brakowało mi oliwy z oliwek i innych przypraw.
Smaczny pieczony okoń morski (labraks) na sałatce z pomidorów, mix owoców morza- słuszna porcja. Wyśmienita ośmiornica z grilla- soczysta, rozpływająca się w ustach. Kalmary z Grilla z Sosem Salsa Verde- poezja!
Na pewno jeszcze przyjdziemy :)

Dziękujemy, PPPuch
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Jest nam bardzo miło! Dziękujemy za rekomendację.

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy po raz kolejny lecz szybko nie wrócimy. Obsługa nie nadąża za ilością gości. Mieliśmy wrażenie ze o nas zapomniano... Gdy już udało się spotkać z kelnerem by złożyć zamówienie okazało się ze są duże braki w menu ( 3 z rzędu wybrane dania nie były dostępne ). Mieliśmy ochotę po prostu wyjść i szkoda ze zostaliśmy ( w środku panował duży zgiełk - dużo gości i ledwo słyszalna muzyka na żywo). Nie słychać własnych myśli... trzeba było krzyczeć do siebie żeby cokolwiek usłyszeć. Zostaliśmy gdyż padało... Ostatecznie zamówiliśmy sałatki - byly smaczne, zupa cebulowa - bez rewelacji. Szkoda... bo do tej pory było całkiem dobrze. Tego wieczoru zgodnie wszyscy stwierdziliśmy ze szybko nie wrócimy :(

Dziękujemy, klon131
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 13 lipca 2019

Zależy nam na zadowoleniu wszystkich naszych Gości.
Prośba o podesłanie swojej opinii na adres: warszawa@derelefant.com

Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Familijny obiadek rodzinny. Jedzonko pyszne ale było jednak coś co nie zagrało. Reakcja personelu natychmiastowa,reakcja managementu ponad oczekiwania, wszystko skończyło się bardzo pozytywnie i pokazało wysoką jakość procedur działających w tej restauracji. Na pewno tam wrócimy. Well done management!!!

Dziękujemy, zenonb2015
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CommunicationUnlimit, Kierownik ds. PR, Der ElefantOdpowiedź udzielona 2 lipca 2019

Jest nam bardzo, bardzo miło! Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby Goście zawsze opuszczali nas zadowoleni. Cieszymy się, że nam się to udaje. Pozdrawiamy i czekamy na kolejną wizytę!

Der Elefant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Der Elefant? Podziel się wrażeniami!