“Szybki lunch”
Du-Za Mi-Ha Noodle Bar — recenzja

Du-Za Mi-Ha Noodle Bar
Nr 22 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch
Opis: Pierwszy lokal sieci Du-Za Mi-Ha powstał w 2010 roku. Oryginalny smak, wysoka jakość i świeżość produktów oraz niezobowiązująca atmosfera, w szybkim tempie zapewniły rzeszę stałych klientów. Bogate menu restauracji doceniają zarówno smakosze Pho, miłośnicy orientalnych przypraw, pracownicy biurowi w porze lunchu, studenci w przerwach między zajęciami oraz okoliczni mieszkańcy i turyści z całego świata. Receptura bulionu Pho przekazywana z pokolenia na pokolenie pozwoliła nam stworzyć niepowtarzalny smak najsłynniejszej zupy na świecie. Przyprawy używane w naszej kuchni przeniosą Was prosto na ruchliwe ulice Wietnamu, gdzie spotykają się miłość do jedzenia i bogactwo smaków. Nasze potrawy przygotowujemy z najwyższą starannością w oparciu o wysoką jakość azjatyckich makaronów i przypraw. Codziennie mamy dostawy warzyw z Bronisz oraz mięsa wołowego i drobiowego prosto z lokalnych ubojni. Dzięki temu świeże składniki oraz ich jakość wyróżniają naszą restaurację na tle innych na rynku. W naszych lokalach panuje niezobowiązująca i ciepła atmosfera. Jasne, czyste oraz przejrzyste wnętrze, pozwala odetchnąć od zgiełku miasta. Szczególną popularnością cieszy się lokal przy ul. Złotej 3, który jest stałym punktem spotkań wielu mieszkańców Warszawy. Słyniemy z pomocnej obsługi przy wyborze dań i szybkim czasie realizacji zamówień.
Zrecenzowano 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Du-za mi-ha na Puławskiej to mały, ale miło urządzony lokal. Kuchnia azjatycka, smaczna i dość szybko podawana. Obsługa sprawna, ceny przystępne. Dobra miejscówka na szybki lunch. Polecam!

Dziękujemy, danielwA7419HW

Zrecenzowano 25 lutego 2019

Od lat jestem stałym gościem. Świetne makarony i pyszny ramen ! Nigdy nie zawiodłem się na obsłudze ani jakości. Dodatkowo stale wprowadzają nowe rzeczy także cięzko się znudzić. Polecam !

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, petersladowski
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety, coś tam się stało niedobrego ostatnio. Ceny podniesione. Jedzenie straciło smak. Chyba zmienił się kucharz, jedzenie nie smakuje tak samo dobrze jak jakiś czas temu. Tajskie curry to obecnie zupa na śmietanie... Kurczak smażony z makaronem ocieka tłuszczem. Kiedyś było smacznie i lekko, teraz jest jak w innych barach, a ceny znaczynaja straszyć. Zawiodłam się. Oczywiście obsługa nadal daje radę, nadrabiaja uprzejmością:)

Dziękujemy, dohass
Zrecenzowano 3 lutego 2019

Zamówiliśmy na wynos zupę oraz makaron z krewetkami. Porcje są duże, zupa nawet bardzo duża. Można się na pewno najeść.
Nie można powiedzieć, że dania są niesmaczne, jednak oba były jakoś.. niedoprawione i lekko mdłe. Nie lubię zbytnio ostrych dań, jednak nawet dla mnie brakowało lekko ostrości i wyrazistości. Dla osób lubiących ostrzejsze smaki, nie polecam. Ogólnie na szybki lekki posiłek jest OK.
Zamówiliśmy na wynos, czekaliśmy na dania 10 minut. OK.

1  Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzam ostatnio często. Jadłam już kilka różnych dań i wszystkie są bardzo dobre. Serdecznie polecam, dużo, świeżo a przede wszystkim bardzo smacznie. Warto spróbować

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, dohass

Du-Za Mi-Ha Noodle Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Du-Za Mi-Ha Noodle Bar? Podziel się wrażeniami!