“dobre sushi”
Kiku — recenzja

Kiku
Nr 356 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Japońska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Miejsce istnieje od lat i zapewne ma się dobrze bo sporo ludzi wewnątrz i malutki mini ogródeczek przy wejściu.
Bardzo ciekawe luncze i zestawy.
Czasami tam zasiadamy jak spacerujemy przy starówce,albo przed spektaklem w pobliskim teatrze.

Dziękujemy, ZusaK

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze ramen jakie dotąd jadłam (bardzo duża porcja), sushi pierwsza klasa, miła obsługa. Gorąco polecam!

Dziękujemy, olka_be
Zrecenzowano 3 marca 2019

Przeczytaliśmy, że do Kiku dołaczyła restauracja Onggi, kiedyś na Moliera, podająca bardzo dobre koreańskie jedzenie.
Zdecydowaliśmy się spróbować i była to zła decyzja.
Obsługa fatalna - pałeczki podano nam, a raczej rzucono na środek stołu. Nie podano talerzyków do przekąsek, musieliśmy przestawić je sobie z sąsiedniego stołu sami. Przystawki i zupy były smaczne, ale danie główne - kurczak i kociołek to była już tragedia. Główną część kurczaczych kawałków stanowiły chrząstki, a kociołek, który miał być z mięsem, był wypełniony głównie suchym ryżem. Fatalny stosunek jakości do ceny. Drogo i niesmacznie

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Greta D
Zrecenzowano 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie urządzony lokal, bardzo dobra obsługa a jedzenie na najwyższym poziomie! Nic tylko polecać. Na pewno jeszcze tutaj wrócimy. Pozdrawiam :)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, egosumdeus
Zrecenzowano 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój wnętrza fajny, miły klimat. Jedzenie ok a raczej - średnie.
Zupa z pierożkami była z tego chyba najlepsza. Sushi po prostu przeciętne.
Maki polane były słodkim sosem, który zabijał smak ryby.
Zjeść można, ale jadałem wielokrotnie lepsze sushi.
Obsługa nie kwapi się ani do podawania karty, ani do odbierania zamówienia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 90henrykh

Kiku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kiku? Podziel się wrażeniami!