“Spotkanie z kultura”
Kuźnia Kulturalna — recenzja

Kuźnia Kulturalna
Nr 413 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do Kuźni Kulturalnej. To wyjątkowe miejsce w sercu starego Wilanowa, które znajduje się w sąsiedztwie Pałacu w Wilanowie. Lokal ma dwa oblicza: po pierwsze jest to restauracja z wyśmienitymi daniami autorskiej kuchni Wiktora Stefaniaka. Po drugie odbywają się tutaj wydarzenia kulturalne, które są niepowtarzalną okazją do spędzenia czasu w towarzystwie topowych artystów muzycznych i kabaretowych. Kuźnia Kulturalna to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie doskonały posiłek idzie w parze z niezapomnianymi wydarzeniami kulturalnymi.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomita restauracja, na najwyższym poziomie. Obsługa bardzo miła i z dużym doświadczeniem. Idealne połączenie kultury z degustacja. Bardzo miłe zaskoczenie.
Przepyszny schabowy i stek. Polecam sernik z biała czekoladą. W ciepłe dni maja pyszne sałatki.
Polecam !!!

Dziękujemy, Olazzz

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już kolejny raz, restauracja na najwyższym poziomie. Odwiedziłem to miejsce kolejny raz, i kolejny raz się nie zawiodłem. Tatar z łososia niego w gębie. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, wystrój też bardzo ładny. Z czystym sumieniem mogę polecić tą restauracje :)

Dziękujemy, kaczmareek
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Na samym początku po otrzymaniu kart Menu kelner przedstawił nam dostępne tego dnia posiłki.Tego dnia padło na Polędwicę Wołową oraz Ribeya. Stopień wysmażenia był zgodny z zamówieniem.Dania zostały podane na drewnianej desce z Frytkami belgijskimi sałatką oraz sosami.Wszystko było bardzo dobre. Myślę że jest to jedna lepszych restauracji w okolicy.

Dziękujemy, Jan G
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019

Oceniam nie restaurację a pobyt na koncercie. Są dwie możliwości, kupujemy miejsce przy stoliku i zamawiamy coś do jedzenia albo kupujemy tylko bilety i siadamy w rzędzie ustawionych krzesełek.
Wybrałem tę drugą opcję i za 150 zł od osoby dostałem bilet na twarde krzesło ( losowo: niektóre są wyściełane). Ustawione tak ciasno, że nie ma mowy o przejściu, zmiany pozycji itd. Makabrycznie niewygodnie i duszno. Tylko nagłośnienie pozytywnie mnie zaskoczyło. Nic ekstra ale to co osiągnęli w takich warunkach jest ok.
Za to pełna sala, bilety sprzedają się bardzo dobrze i koncert jako taki dobry. Ale następnym razem wybiorę się do teatru.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, emespriv
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chcesz zjeść typowe polskie dania to będą bardzo smaczne: żurek, kaczka-świetne. Jednak wołowiny zdecydowanie nie polecam. Ani carpacci, ani stek nie były dobre. Mięso było gumowe i niesmaczne. Pure z batatów do ryby zupełnie nietrafiona-tłumiło smak ryby. Plus za animatora dla dzieci, chociaż kącik zabaw jak na tak dużą powierzchnię można zagospodarować lepiej.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Gosia K

Kuźnia Kulturalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kuźnia Kulturalna? Podziel się wrażeniami!