“Udany lunch”
Restauracja Polonia — recenzja

Restauracja Polonia
Nr 293 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Powiśle
Okolica: Powiśle

Piekna okolica. Przyjazna atmosfera ,mila obsluga. Doskonale miejsce na lunch. Ciekawe menu i swietny bar.

Dziękujemy, Anna F

Zrecenzowano 3 marca 2019

Naprawdę rewelacyjna kaczka , wolno pieczona , mięciutka, niekonwencjonalnie podana, stek cudo akurat wysmażony , desery smaczne , wino super , elegancko choć nie tanio Polecam!
Ps profesjonalna , przyjazna obsługa kelnerska

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Rysiek S
Zrecenzowano 28 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Pomimo, że jest to restauracja hotelowa jedzenie warte jest polecenia, na specjalne życzenie kuchnia przyrządziła krewetki według naszej prośby bez żadnych problemów. Polecam żurek, uwaga na ceny alkoholi, cena butelki wódki potrafi kosztować dziesięciokrotnie więcej niż w sklepie!

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Klos_PL
Zrecenzowano 21 stycznia 2017

Kameralne miejsca na rodzinne przyjęcia i biznesowe spotkania. Ciekawe i różnorodne menu polskie serwowane w restauracji w piątki, które gorąco polecam. Na uwagę zasługuje wyjątkowa oferta na imprezy okolicznościowe, urodziny, rocznice...z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, to wszystko w samym sercu miasta, gdzie można również obserwować rytm pędzącej stolicy z okien restauracji w klimatycznej atmosferze.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Iwona K
Zrecenzowano 5 stycznia 2017

Polecam kaczkę wolno pieczoną z czerwoną kapustą z Porto. Pycha!
Bardzo przyjemna i profesjonalna obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Monika P

Restauracja Polonia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Polonia? Podziel się wrażeniami!