“Idealne miejsce na przerwę!”
Restauracja Cafe Zamek — recenzja

Restauracja Cafe Zamek
Nr 824 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa

Uwielbiam koncerty letnie w zamku królewskim i przerwy kawowe w Cafe Zamek! Piękny widok i dobra kawa.

Dziękujemy, Robert F

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Duży wybór, urozmaicone dania i piekny widok z tarasu na ogrody oraz Wisłę. Miejsce godne polecenia na relaks po zwiedzaniu

Dziękujemy, kamor1973
Zrecenzowano 26 września 2018

Kalejdoskop smaków , wspaniałe potrawy z dziczyzny i ryb , cudowna kuchnia staropolska , z której to uczyli się w średniowieczu francuscy i włoscy kucharze !

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018

Mimo kilu nieprzychylnych recenzji, które znalazłam w internecie odważyliśmy się i razem z Narzeczonym odwiedziliśmy restaurację aby zarezerwować termin. Zdecydowaliśmy się na lokal ze względu na bliską lokalizację - Pałac Ślubów i cała ceremonia odbyła się na piętrze, restauracja mieści się na parterze. Rozmowa z managerem była bardzo rzeczowa. Zdecydowaliśmy się, aby wszystko odbyło się na tarasie Zamku ze względu na piękne widoki i dużą liczbę gości. Wybraliśmy tort, który okazał się bardzo dobry. Tradycyjny i delikatny, nie był przesłodzony. Świetnie komponował się z szampanem. Manager, który w dniu naszego ślubów doglądał organizacji w zastępstwie p. Łukasza, również wspaniale wywiązał się z powierzonych obowiązków. Dziękujemy! Chcielibyśmy podziękować również Właścicielowi oraz wszystkim klenerom, którzy obsługiwali naszych Gości. Mimo upału oraz dużej liczby osób, tort się nie rozpłynął, szampan był schłodzony, miejsce dla każdego z Gości było przygotowane. Logistycznie na 5. Polecamy wszystkim niezdecydowanym Parom!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, asiulenka10101
Zrecenzowano 21 lipca 2018

Wystrój PRL, kelnerzy niesympatyczni, sztywni i pretensjonalni, jedzenie niedoprawione i dziwne w smaku, a ciasto na deser zamroczone. Zapłaciliśmy majątek chyba za nazwę zamek, nie polecam, byliśmy tu pierwszy i ostatni raz. To miejsce jest tak tandetne i nieprzyjemne, ze na prawdę szkoda na nie czasu i zmarnowanych pieniędzy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, CynthiaOne O

Restauracja Cafe Zamek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Cafe Zamek? Podziel się wrażeniami!