“Fantastyczna kawa i klimat”
Telimena Cafe — recenzja

Telimena Cafe
Nr 659 wśród 2 707 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Zrecenzowano 26 października 2016

Polecam serdecznie pyszną kawę ciasta. Kawiarnia ma unikatowy klimat retro zakochałam się. Świetna na sesje zdjęciowe

Dziękujemy, aniela772
Napisz recenzję

Zrecenzowano 18 października 2016

Przepyszne ciasta, fantastyczna obsługa - nie było problemu żeby dokonać modyfikacji w menu i przygotować dokładnie to na co miałem ochotę. Dziękuję!

Dziękujemy, Cinek33
Zrecenzowano 16 października 2016 z urządzeń przenośnych

To była bardzo sympatyczna i bardzo warszawska kawiarenka. Sieciowa "urawniłowka" trochę tego klimatu warszawskiego pozbawiła, ale kawa ciagle jest tu przednia, a i ciacha też niczego sobie. Dobrze, że warszawskie wróble nic sobie z tej zmiany nie robią i odważnie wyjadają resztki z talerzy gości. ;-)

Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka
Zrecenzowano 11 listopada 2015

Uwielbiam tam bywać!Tu jest prawdziwy warszawski klimat!Rzadko sie takie miejsca w dzisiejszej Warszawie znajduje!Pomijam wspomnienia z lat mojej młodości,kiedy to spotykaliśmy sie przy wielkim,drewnianym stole z koleżeństwem ze studiów!Na pietrze!zawsze te czasy wspominam będąc Tam!Ten wystrój,ta atmosfera i ten cudowny klimat!W ważnych dla mnie chwilach ide na kawę Tam i wspominam cudowne chwile z lat młodości!Odwiedzcie to cudowne miejsce!Bardzo polecam!Piekny wystrój,cudowna obsługa ,wyjątkowy klimat!

1  Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 26 października 2015

Poszliśmy z mężem na kawę i ciasteczko. Było smacznie i przyjemnie. Dobre miejsce na spędzenie deszczowego poranka. Miejsce bardzo klimatyczne, pachnące kawą i spokojne, pewnie ze względu na niedzielny poranek.

1  Dziękujemy, MGCH87

Telimena Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Telimena Cafe? Podziel się wrażeniami!