“Jedzenie to nie wszystko...”
Vilano Ristorante — recenzja

Vilano Ristorante
Zamów online
Nr 1 366 wśród 3 566 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Smaczną kuchnię psuje obsługa oraz brak reakcji na uwagi konsumentów ze strony osób odpowiedzialnych za kontakt z klientem. Na maila opisujacego nieprzyjemną dla nas sytuację do dzisiaj nikt nie odpowiedział.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Wojciech K

Zrecenzowano 13 lutego 2019

Od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji zajrzeć do Vilano, naszego ulubionego miejsca w Miasteczku Wilanów. Wiedzieliśmy, że zmienił się właściciel i z duszą na ramieniu zamówiliśmy to co zawsze, makaron i burgera. Carbonara była super i burger pierwsza klasa. Jedynie czego zabrakło to pytania o wysmażenie kotleta, na szczęście był taki jak lubię. Trzymajcie tak dalej.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, miroslawm424
Zrecenzowano 12 stycznia 2019

Restauracja szczyci się ręcznie robionymi makaronami z ekologicznych jaj, więc postanowiliśmy je sprawdzić i na lunch do pracy zamówiliśmy przez roomservice pappardelle ze szpinakiem, śmietaną i szafranem i to było coś wspaniałego. Nie wiem jak inne dania, ale to konkretne jest warte swojej ceny.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, mmichow254
Zrecenzowano 28 października 2018

Przychodzę tu często ze znajomymi i muszę pochwalić kuchnię, na której nigdy się nie zawiodłam, a jadłam wiele dań. Jedynie sałatka "Cezar" wręcz topiła się w sosie, ale liczę na to, że była to tylko jednorazowa wpadka. Szczególnie polecam wszystkie pasty i pizzę. Natomiast z obsługą bywa różnie - często kelnerzy wolą rozmawiać ze sobą, niż zwrócić uwagę na klientów, ale są też tacy, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MK7167
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej S, Public Relations Manager, Vilano RistoranteOdpowiedź udzielona 30 listopada 2018

Dziękujemy Pani Mario. Postaramy się poprawić wszystkie niedoskonałości zgodnie z Pani wpisem. Zapraszamy do ponownej wizyty :)

Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Szkoda gadać. Nie chodźcie do Vilano. Tatar wołowy podawany jest juz po wymieszaniu z anchois, co sprawia, że smakuje jak tatar z ryby. Zamawiam carpaccio z grilowanymi kurkami a dostaję z... dymem. Kelnerka lub kucharz pomylili się. Na moje pytanie, ze nie to zamówiłam kucharz "może zgrilować mi parę kurek". Krewetki z patelni z... tymiankiem. Wszystko smakuje tymiankiem. Cóż, niektórych tradycyjnych potraw nie należy zmieniać bez uprzedzenia. Tagliatelle z borowikami smaczne, ale sos tak gęsty i ciężki, że bez noża nie podchodź. Ale najbardziej zadzwił mnie nowatorski pomysł creme brulee też z... tymiankiem. Delikatna waniliowa nuta w tym przypadku niestety niewyczuwalna. Podobnie tort bezowy. To był wysoki szczyt dla pomysłodawcy. Z kwaśnym (!) czekoladowym musem. Niejadalne. To wszystko za prawie 300 zł i bez wina, bo tego nie testowaliśmy. Szkoda gadać.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ewa-Jerzy

Vilano Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vilano Ristorante? Podziel się wrażeniami!