“Wielki powrót”
Vilano Ristorante — recenzja

Vilano Ristorante
Zamów online
Nr 1 437 wśród 3 550 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji zajrzeć do Vilano, naszego ulubionego miejsca w Miasteczku Wilanów. Wiedzieliśmy, że zmienił się właściciel i z duszą na ramieniu zamówiliśmy to co zawsze, makaron i burgera. Carbonara była super i burger pierwsza klasa. Jedynie czego zabrakło to pytania o wysmażenie kotleta, na szczęście był taki jak lubię. Trzymajcie tak dalej.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, miroslawm424

Zrecenzowano 12 stycznia 2019

Restauracja szczyci się ręcznie robionymi makaronami z ekologicznych jaj, więc postanowiliśmy je sprawdzić i na lunch do pracy zamówiliśmy przez roomservice pappardelle ze szpinakiem, śmietaną i szafranem i to było coś wspaniałego. Nie wiem jak inne dania, ale to konkretne jest warte swojej ceny.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, mmichow254
Zrecenzowano 28 października 2018

Przychodzę tu często ze znajomymi i muszę pochwalić kuchnię, na której nigdy się nie zawiodłam, a jadłam wiele dań. Jedynie sałatka "Cezar" wręcz topiła się w sosie, ale liczę na to, że była to tylko jednorazowa wpadka. Szczególnie polecam wszystkie pasty i pizzę. Natomiast z obsługą bywa różnie - często kelnerzy wolą rozmawiać ze sobą, niż zwrócić uwagę na klientów, ale są też tacy, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MK7167
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maciej S, Public Relations Manager, Vilano RistoranteOdpowiedź udzielona 30 listopada 2018

Dziękujemy Pani Mario. Postaramy się poprawić wszystkie niedoskonałości zgodnie z Pani wpisem. Zapraszamy do ponownej wizyty :)

Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Szkoda gadać. Nie chodźcie do Vilano. Tatar wołowy podawany jest juz po wymieszaniu z anchois, co sprawia, że smakuje jak tatar z ryby. Zamawiam carpaccio z grilowanymi kurkami a dostaję z... dymem. Kelnerka lub kucharz pomylili się. Na moje pytanie, ze nie to zamówiłam kucharz "może zgrilować mi parę kurek". Krewetki z patelni z... tymiankiem. Wszystko smakuje tymiankiem. Cóż, niektórych tradycyjnych potraw nie należy zmieniać bez uprzedzenia. Tagliatelle z borowikami smaczne, ale sos tak gęsty i ciężki, że bez noża nie podchodź. Ale najbardziej zadzwił mnie nowatorski pomysł creme brulee też z... tymiankiem. Delikatna waniliowa nuta w tym przypadku niestety niewyczuwalna. Podobnie tort bezowy. To był wysoki szczyt dla pomysłodawcy. Z kwaśnym (!) czekoladowym musem. Niejadalne. To wszystko za prawie 300 zł i bez wina, bo tego nie testowaliśmy. Szkoda gadać.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ewa-Jerzy
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj przejechałam na Lunch . Restauracja była pusta o godzinie 13.00 w dniu 4 września 2018 . Usiadam , podchodzi kelnerka. Zapytałam ją , co pani dzisiaj poleca na Lunch ? Odpowiedz : „ proszę sobie poczytać” i poszła. Zawołałam ją i pytam czy jest kelnerką z powołania czy ktoś kazał jej tu pracować ? Odpowiedziała , że jest tu pierwszy dzień.
Przyszła druga kelnerka i wydawało by się że będzie doświadczona. Otóż nic bardziej złudnego.
Zapytałam o steka z polędwicy , jakie ma dodatki i go zamówiłam. Kelnerka nawet nie zadała pytania jak ma być wysmażony stek. Dodam, że to danie kosztowało 89 zł.
Proszę spojrzeć na zdjęcie mówi samo za siebie.
Kelnerka odbierając ode mnie tależ nawet nie zapytała dlaczego prawie nic nie zjadłam . Musiało to być dla niej sprawa normalna.
Wyszłam o 15.00 , w restauracji cały czas byłam sama w godzinach lunchu , a to już mówi samo za siebie.
Zdecydowanie nie polecam tej restauracji !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Lac0m0

Vilano Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vilano Ristorante? Podziel się wrażeniami!