“smacznie”
Vilano Ristorante — recenzja

Vilano Ristorante
Zamów online
Nr 1 370 wśród 3 566 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 13 czerwca 2018

daję 5. jedna rzecz do jakiej mogłabym się przyczepić to delikatnie wygórowane ceny. Próbowałam kilka pozycji z menu i nie było tak że coś mi nie smakowało. Jedzenie robią dobre i na kuchnie się znają nie można zarzucić. Ostatnio jak byłam w odwiedzinach u koleżanki to przez roomservice zamawialiśmy gnocchi. mega było

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, urszulka89

Zrecenzowano 27 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, ciekawe skladniki w pizzy oraz burgerach, ceny dosc wysokie 39zl za burgera, zupa 18zl. Obsluga bez zarzutu, na ten poziom mogloby byc jednak troche lepiej.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Damian M
Zrecenzowano 13 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy gośćmi na zorganizowanej uroczystości - obsługa ok (nienarzucająca się), jedzenie dobre lecz bez szału (zupa ze szparagów i rosół trochę za słone, smaczny stek z wołowiny i desery). Wielki plus za kącik dla dzieci i panią animatorkę, która opiekowała się dzieciakami, lepiąc wspólnie z masy solnej.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, KasikK
Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo przeciętna, tempo obsługi - żółwie, na wodę czekaliśmy 15 min. Zamawianych potraw nie ma , obsługa o tym nie wie i pojawia się z informacją po 20 minutach. Jedyny jasny punkt to dobre carpaccio. Na koniec okazuje się , że na rachunku są pozycje, których na stole nie było. Więcej nie pójdę.

Termin wizyty: kwiecień 2018
3  Dziękujemy, Magad
Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem zszokowana beznadziejna obsługa tej restauracji. Przeprowadziłam sie niedawno na Wilanow i za kazdym razem jak staram sie zamowic jedzenie do domu a mieszkam 5 min od restauracji odbiera bardzo niemila i niekompetentna osoba ktora mowi, ze jest kierownikiem restauracji i ze wszystkim robi problem. Chcialam zamowic juz kolejny raz jedzenie z dostawa do domu i czas oczekiwania to grubo ponad godzine na terenie Wilanowa. W praktyce to prawie 2 godziny. Kilka razy mi sie zdazylo ze kurier przyniosl zamowienie bez zamowienia poniewaz nie zabral z restauracji po 1.5 godziny oczekiwania wiec musial wrocic. Kurier jedyna osoba ktora jest mila! Jedzenie bylo zimne i niedobre! Zgniecione i wygladalo okropnie. Tym razem byl problem poniewaz spagetti dla dziecka nie moglo byc na makaronie penne a zwykle jest. Pani mi powiedziala ze nie i koniec plus na dzien dobry probowala mnie zniechęcić do zamowienia z powodu długiego czasu oczekiwania! Ciekawe czy właściciele restauracji wiedza jakich zatrudniają ludzi. Kelnerki na miejscu sa niemile i maja nosy na kwintę non stop. Zero usmiechu! Obrażone. Mam dosc tej restauracji. Nikomu absolutnie nie polecam aroganckiego podejscia do klienta ktory zagościł w tej restauracji na dobre!

Termin wizyty: grudzień 2017
4  Dziękujemy, ElisaS1025

Vilano Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vilano Ristorante? Podziel się wrażeniami!