Warszawa

“Meksyk w centrum Warszawy”
Dos Tacos — recenzja

Dos Tacos
Nr 336 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Meksykańska
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: W roku 2010, UNESCO, jako pierwszą na świecie, uhonorowało kuchnię Meksyku wpisaniem na Listę Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości. Rok później otworzyliśmy Dos Tacos – Mexican Grill w Warszawie. Naszym celem stało się zaprezentowanie Wam najlepszej i najbardziej autentycznej kuchni meksykańskiej opartej na własnych, rodzinnych przepisach. Jesteśmy dumni ze świeżych i aromatycznych składników, starannie selekcjonowanych przez naszego Szefa Kuchni, Seńorę Isabelę Balderas, która przygotuje wybrane dania specjalnie dla Ciebie. Nasze tortille, zarówno pszenne jak i kukurydziane, są przygotowywane z ekologicznych składników według oryginalnych, domowych receptur. Dodatkowo, kukurydziane tortille, są w 100% pozbawione glutenu. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy Wam przekazać smak i zapach Meksyku, oraz że jest On teraz tak blisko… ..mi casa es su casa… Bienvenidos a Dos Tacos !
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa, wystrój, klimat i - wreszcie - kuchnia. W tej restauracji wszystko jest na najwyższym poziomie. Spośród kilku dań, których spróbowałem (zalety bywania z rodziną ) polecam fajitas z polędwicą wieprzową, rewelacyjne churros z karmelem, a do tego wszystkiego, naturalnie, Corona z limonką. Wszystko okraszone kilkoma odmianami salsy, od dość łagodnych począwszy, na bramach piekła kończąc (bez żartów ). Smaki Meksyku i świetna obsługa, to właśnie Dos Tacos.

Dziękujemy, Darek058

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w restauracji była bardzo udana. Tacos które zamówiliśmy były pyszne, napoje orzeźwiające a wystrój tworzył klimat. Polecam.

Dziękujemy, KarolK2964
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do restauracji przypadkiem, chodziliśmy i szukaliśmy czegoś do jedzenia i padło na danie meksykańskie. Zamówiliśmy nachosy z guacamole oraz różne tacosy. Dania smaczne, sycące i w dobrej cenie. Wieczór umilał Pan śpiewający igrający na gitarze i było to o tyle wzruszające, że był to człowiek niewidomy. Bardzo polecamy to miejsce sympatykom meksykańskiej kuchni.

Dziękujemy, szumisie
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatem i fajna muzyka. Jedzenie dobre, polecam Quesadille z chorizo i meksykańskie pączki na gorąco bardzo miła i szybka obsługa

Dziękujemy, Ann W
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, wypad ze znajomymi jak najbardziej udany ;) miła obsługa, bardzo smaczne jedzenie, ceny tez przyzwoite, dobre pikantne deepy, gorąco polecam ;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dziki_Buszek

Dos Tacos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dos Tacos? Podziel się wrażeniami!