“Uroczy taśmociąg”
Sushi Zushi — recenzja

Sushi Zushi
Zamów online
Nr 110 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo dobre sushi na które tam czasami wpadam od lat.
Minusem miejsca jest niestety cena,no ale jakość jest bardzo dobra.
Świetna sałatka z krewetek ,maki z tatarem z łososia i tuńczyka.
Pychota

Dziękujemy, AskaF0

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam sushi, Sushi Zushi to jedno z lepszych miejsc w Warszawie. Dobry klimat na lunch czy kolację

Dziękujemy, katarzynajw
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Przestrzegam przed spożywaniem posiłków z tego zakładu gastronomicznego. Do niedawna przychodzili na piętro w biurowcu z zestawami sushi. Ostatnio ich w ogóle nie widuję. W lipcu zakupiłam zestaw sushi, a był to poniedziałek. Po otworzeniu pudełka wyleciało kilka małych muszek. Z jednego rzędu sushi wyciągnęłam długi, czarny damski włos. Skandal!! Przy następnej bytności w naszym biurowcu zwróciłam uwagę panu Zushi Sushi na powyższy fakt. Od tej pory już ich tu nie widuję.

Dziękujemy, Sanepid666
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ta restauracja zawsze była wysoko oceniana prze zemnie . Teraz po remoncie jest jeszcze bardziej atrakcyjna aczkolwiek nie straciła starego charakteru samo jedzenie jak zawsze na wysokim poziomie niestety ceny wysokie polecam

Dziękujemy, hier0nimp
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Generalnie sushi poprawne, rolki smakują właściwie, można uzyskać trochę elastyczności przy zamówieniu, ale jednak w tej cenie można byłoby zjeść trochę więcej.

1  Dziękujemy, marcins421

Sushi Zushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sushi Zushi? Podziel się wrażeniami!