“Pysznie”
CAVA — recenzja

CAVA
Nr 53 wśród 116 Kawa i herbata (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opcje wyżywienia: Ogródek
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia, pyszny kurczak i burger vege, ziemniaczki smaczne, atmosfera miła, troszkę ciasno. Są dwie huśtawki, chociaż trudno się z nich je. Ogromny wybór drinków i kaw. Za dwie wheskey, burgera i kurczaka zapłaciliśmy około 130 zł, w tym 10% napiwku.

Dziękujemy, muscarik

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lokalizacja super i chyba już tylko to zostało. Byłam w tym miejscu kilka razy - lubi tam wpadać mój mąż, obsługa od lat na niskim poziomie, nie znająca karty, długi czas oczekiwania. Tym razem wpadliśmy jedynie na kieliszek cavy i wodę, gdyż upał dawał się we znaki. Młoda kelnerka przyniosła nam kieliszek; przy nas nalała cavę - i super bo widzieliśmy butelkę i wiedzieliśmy co dostajemy. Gorzej z wodą; postawiła przed nami 2 OTWARTE butelki wody, obie francuskie, jedna gazowana jedna bez gazu. Pytam się czy nie mają polskiej wody mówi, że mają. Odpowiadam: dlaczego nie podała nam więc pani polskiej wody?; odpowiedź cytuję: " a u nas po standarcie podajemy wodę francuską" (!). Mówię: jesteśmy w Polsce a jeśli koniecznie chciała nam Pani wcisnąć wodę francuską to można było nas o to zapytać. Finał - woda została wymieniona na polską ale również te butelki wjechały na stół bez nakrętek...trochę to dziwne i mam wątpliwości czy dozwolone...Ciekawa też jestem ile kosztuje woda francuska skoro mała buteleczka wody polskiej to koszt 8 zł..:)

1  Dziękujemy, Jolanta R
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciasno. Wszędzie ciasto. Panie kelnerki maja problem przejść między stolikami. Na wszystko długo się czeka. Nawet na kartę :/ byliśmy na winku i raczej nie wrócimy.

Dziękujemy, tatiana_com
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Czas oczekiwania na latte, piwo i gorącą czekoladę bardzo długi, pomimo, że klientów nie bylo dużo. Lette poniżej średniej, czekolada słaba nawet bardzo, piwo ciepłe. CENY NIEWSPÓŁMIERNE DO JAKOŚCI.

1  Dziękujemy, Monikampm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pandaaleksandra, Kierownik ds. PR, CAVAOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Moniko,

Bardzo nam przykro, że musiałaś długo czekać na zamówienie. W naszej ofercie mamy produkty najwyżej jakości, z ekologicznych zbiorów i upraw, dlatego też nie konkurujemy z innymi miejscami ceną. Nasi goście bardzo chwalą sobie kawy i czekoladę jednak rozumiemy, że mogły Ci nie smakować. Mimo wszystko dziękujemy bardzo za opinię, każda uwaga jest dla nas cenna.

Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jak to czesto bywa po latach dobrego przychodzi zmęczenie i już tylko dobra lokalizacjs pozwala wciąż istnieć. Tak beznadziejnego śniadania nie jadłem od lat. Kucharz nie potrafi przyrządzić jajek - uznając że jajka Florentine to to samo co jajko sadzone z żółtkiem na twardo. A pytanie o pełnoziarniste pieczywo Pan wyglądający na właściciela lub menadżera rzuca - Nie mamy ! I chyba tylko obecność innych gości powstrzymała go od dodania barejowskiej "i co mi zrobisz". Strach plaszcz zostawić na wieszaku..

2  Dziękujemy, 963jacekb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerCAVA, Kierownik ds. PR, CAVAOdpowiedź udzielona 12 maja 2019

Panie Jacku,

Przepraszamy Pana najmocniej za zaistniałą sytuację. Mamy absolutną świadomość, że zdarzenie, które spotkało Pana w jednym z naszych lokali nie powinno mieć miejsca. Nieustannie pracujemy nad polepszeniem jakości obsługi w naszych lokalach, dlatego udzielona przez Pana uwaga jest dla nas niezwykle cenna.

Pozwoliła nam wyciągnąć odpowiednie wnioski i zażegnać problem w zarodku. Jesteśmy również pewni, że to się więcej nie powtórzy. Jeszcze raz przepraszamy i jeśli zdarzy się Panu być w okolicy Nowego Światu to zapraszamy do nas ponownie. Chcemy ugościć Pana jak należy i dać Panu coś od siebie oraz zrehabilitować się za wydarzenie, które spotkało Pana w Cavie:)

Pozdrawiamy
Cava

CAVA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w CAVA? Podziel się wrażeniami!