Warszawa

“Danie z mikrofalówki ”

Kawiarnia CAVA - Złote Tarasy
Nr 852 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska, Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Ogródek
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Srednio. Zamówiłem pierś z kurczaka. Podano mi do stolika w 5 minut od zamówienia. Pomyślałem sobie Wow coś szybko. Potem dotknąłem talerza i był mega gorący. Wychodzi na to że dostałem danie z mikrofali za 32 złote. Masakra. Jedynie szarlotka była w miarę ale też nie najwyższych lotów. Przecenione miejsce na jedzenie. Polecam unikać. Napewno nie wrócę.

Dziękujemy, womanizer2000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pandaaleksandra, Kierownik ds. PR, Kawiarnia CAVA - Złote TarasyOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dzień dobry,

Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z zamówienia, jednak chcielibyśmy wyjaśnić zaistniałą sytuację. Z uwagi na mniejszy ruch mieliśmy możliwość przygotować i podać Panu zamówione danie w stosunkowo szybkim czasie, co nas ogromnie cieszy ponieważ nie lubimy, kiedy nasi goście czekają głodni. Każdy z naszych posiłków przygotowujemy na miejscu ze świeżych produktów pochodzących z ekologicznych upraw i hodowli, które codziennie są dostarczane do obu kawiarni. Talerz mógł być ciepły dlatego, że został wyjęty ze zmywarki, która dopiero co zakończyła mycie, stąd jego temperatura :)
W obu kuchniach korzystamy tylko i wyłącznie z pieca.

Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała kawa, pyszne lody i desery. Miejsce jest ultra ładne i czyste. Często bywam. Wole ten lokal niż drugi na nowym świecie :)

Dziękujemy, luxorylux

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Nie polecam.Obecnie oferta dużo uboższa niż kilka lat temu, jajecznica bez smaku podana nieestetycznie.SKANDALEM JEST KELNERKA zwracająca się do gości per"Ty".Może należałoby przeszkolić lub umiejętniej dobierać personel.

Dziękujemy, Adriana W

Dzień dobry,

Pani Adriano dziękujemy bardzo za wpis i informację. Zgadzamy się, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca, zależy nam aby nasi goście byli obsługiwani na najwyższym poziomie a nasze dania były zawsze piękne i jeszcze smaczniejsze. Pracujemy nad naszą obsługą, przeprowadzamy szkolenia i dbamy o dobre warunki pracy, możemy zapewnić, że zostały wyciągnięte wnioski i konsekwencje.

Mamy nadzieję, że da nam Pani drugą szansę.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 maja 2019

Lokal z milsza obsluga niz ten na nowym swiecie, ale jednak przy takich cenach, oferowane uslugi moglyby byc na wyzszym poziomie gdyz w soku z marchwi czuc piasek...

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce spodobało nam się, jedzenie była ładnie podane oraz smaczne plus dobra kawa oraz miła i kompetentna obsługa. Wystrój wnętrza ładny i klimatyczny. Małym minusem jest tlok i gwar.

Dziękujemy, Milena G

Kawiarnia CAVA - Złote Tarasy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kawiarnia CAVA - Złote Tarasy? Podziel się wrażeniami!