“Przytulna restauracja z dobrym jedzeniem”
Karmnik — recenzja

Karmnik
Nr 90 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Jedzenie naprawdę wyśmienite. Z całego serca mogę polecić tatara. Miałem okazję spróbować już tego klasycznego- tatara wołowego oraz tatara z łososia. Jakość sama w sobie. Fani tatara na pewno znajdą tutaj, to czego szukają. Przede mną kolejna wizyta. Mam w planach spróbować polecanego tatara z buraka- świetna opcja dla wegetarian. Bardzo ciekawe miejsce na starym mieście, warte odwiedzenia. Jestem zachwycony poziomem obsługi i atmosferą w restauracji. Dodatkowo moje serce skradły drinki, pyszne, przygotowane z taką starannością, że aż ciężko uwierzyć.

Dziękujemy, oskardddd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, KarmnikOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za pozytywną opinię! :)
Serdecznie zapraszamy do spróbowania przy najbliższej wizycie, wspomnianego tatara z buraka!
Na pewno będzie Pan zadowolony!
Pozdrawiamy!

Jedzenie przepyszne- zamówiłam tatara z łososia, a do tego mojito.
Pani kelnerka bardzo miła, swoją postawą i zachowaniem bardzo umiliła mój dzień. A do tego piękny wystrój. Bardzo urokliwe miejsce , idealnie dobrane w klimat starego miasta.

Dziękujemy, markowskaola
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, KarmnikOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za pozytywną opinię!

Szanowni Państwo, wybierzcie sie do bistro typu Jajko na Krakowskim Przedmieściu albo Freta 33 na Nowym Mieście po sąsiedzku i zobaczycie jak może takie miejsce jak Wasze prosperować.

Nie ma tutaj klimatu, byc może dlatego, ze po wejściu zaatakował mnie głośny hip-hop, który ściszono na moją prośbę ale nadal był słyszalny z kuchni. Dania (a byłam u Was chyba 3 razy) nie powalają. Schabowy koszmarny, był smażony chyba na tłuszczu po rybie, nie dało się zjeść. Sałatka z buraka i gruszki - to głównie sałata i jeden mały burak, 3 plastrunie gruszki, aż szkoda, ze nie zrobiłam zdjęcia.

Obsługa bardzo w porządku. Pan przed wejściem - uroczy.

Macie spory potencjał, zaczęłabym od zmiany muzyki na bardziej sprzyjającą relaksującej wizycie, może więcej książek i kwiatów aby stworzyć klimat. I przede wszystkim zacznijcie serwować dobre dania.

Dziękujemy, anna_8791

Dziękujemy za opinię!
Jest ona dla nas bardzo cenna. Postaramy się wziąć wszystkie rady do serca i wdrożyć.
Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli Panią pozytywnie zaskoczyć
Pozdrawiamy serdecznie!

Świetny klimat, miła obsługa i bardzo smaczne potrawy. Według mnie miejsce idealne na rodzinny, niedzielny obiad:) Przepyszna polska, domowa kuchnia!
Polecam serdecznie

Dziękujemy, kwasniewskasylwia

Dziękujemy!

Powiem szczerze, sama nie wiem od czego zacząć. Restauracje odwiedziłam jakiś miesiąc temu, jednak trochę zawsze się zbieram do napisania opinii.
Klasa sama w sobie. Idealne miejsce na obiad czy spotkanie z przyjaciółmi. W moim przypadku, spacerowaliśmy z mężęm po starym mieście i dzięki zaproszeniu bardzo miłego Pana postanowiliśmy odwiedzić to miejsce. To, co na pewno zasługuje na moje uznanie to piękny wystrój oraz bardzo fachowa i profesjonalna obsługa kelnerska. Jeżeli są tutaj fani steka, mogę bardzo serdecznie polecić steka z polędwicy z musem z owoców leśnych. Naprawdę, dawno nie jadłam czegoś tak pysznego. Warto odwiedzić to miejsce, ponieważ jest orginalne samo w sobie. :)

Dziękujemy, dagalisowska

Dziękujemy za tak pozytwną opinię i zapraszamy ponownie! :)

Karmnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karmnik? Podziel się wrażeniami!