“Klasa”
Karmnik — recenzja

Karmnik
Nr 95 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Ładna lokacja, zadbane wnętrze, jedzenie pierwsza klasa - nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Jedna z moich ulubionych restauracji w Warszawie.

Dziękujemy, Alicja2321
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, KarmnikOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Jest nam bardzo miło czytać takie recenzje- dziękujemy!

Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to miejsce, ponieważ przeczy wszystkim negatywnym stereotypom, dotyczących warszawskiej starówki. Znaleźliśmy tutaj spokój i kameralny klimat. Jedzenie pyszne, domowe- jak u mamy (a nawet lepsze). Sałatka z pieczonym burakiem oraz pierogi z pieczoną kaczką to potrawy, które każdy powinnien spróbować. Karmnik to jakość najlepsza z najlepszych!

Dziękujemy, elajanowska

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 3 września 2019

Wraz z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się odwiedzić tą restaurację. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dań serwowanych w tym miejscu. Świetne pierogi , schabowy również bardzo dobry. Dodatkowy plus za przemiłą obsługę.Polecam.

Dziękujemy, MichalZz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, KarmnikOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy!
Było nam bardzo miło Państwa gościć i mamy nadzieję, że do zobaczenia :)

Zrecenzowano 2 września 2019

Uwielbiam klimat tej restauracji. Kocham spacery po starym mieście, a to miejsce tylko umila mi pobyt- poprzez wystrój oraz bardzo miłego pana, który zaprasza do odwiedzenia restauracji. Przepyszne jedzenie, bardzo smakowały mi kluski śląskie. Wychodzę za każdym razem z uśmiechem :)

Dziękujemy, nagietekklaudia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, KarmnikOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Bardzo nam miło i dziękujemy :)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna restauracja. Miła obsługa, krótki czas oczekiwania. Blisko Starego Miasta. Ładny wystrój. Ceny trochę wyższe niż gdzie indziej. Duży wybór pierogów.

Dziękujemy, Podroznik92

Dziękujemy za pozytywną opinię!

Karmnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karmnik? Podziel się wrażeniami!