“Obiad”
Karmnik — recenzja

Karmnik
Nr 95 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo przyjemna restauracja. Miła obsługa, krótki czas oczekiwania. Blisko Starego Miasta. Ładny wystrój. Ceny trochę wyższe niż gdzie indziej. Duży wybór pierogów.

Dziękujemy, Podroznik92
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, KarmnikOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dziękujemy za pozytywną opinię!

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Z racji tego, że uwielbiam nowości podczas kolejnej wizyty postanowiłem spróbować czegoś z polecanego menu letniego. Nie zawiodłem się.
Zamówiłem krem z marchwi, który był idealny pod każdym względem, a do tego sałatka z arbuzem i granatem, która rozbudziła moje wszystkie zmysły- naprawdę świetne połączenie. Jeżeli ktoś lubi eksperymentować to pozycje z tego menu, jak najbardziej do polecenia.

Dziękujemy, WarszawiakMichal

Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pan ponownie! :)

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Jest to miłe miejsce na posiłek.
Wnętrze lokalu bardzo klimatyczne. Potrawy bardzo smaczne, szczególnie polecam pierogi z pieczonej gęsi. Niebo w gębie. Mają też bardzo dobre drinki, które smakują świetnie i do tego wyglądają genialnie.

1  Dziękujemy, adaswarszawa

Jest nam niezmiernie miło- dziękujemy!

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Miłośnikom tatara naprawdę serdecznie polecam to miejsce.
Miałem okazję odwiedzić restaurację podczas ostatniej z edycji Dnia Tatarożerców.
Jestem zachwycony, klimatem, wystrojem, a sam tatar wołowy pięknie podany i bardzo smaczny. W tym dniu do każdego tatara w gratisie dostawało się kieliszek wódki, co moim zdaniem było pięknym dopełnieniem.
Na pewno odwiedzę tą restaurację jeszcze w innych okolicznościach
Polecam :)

1  Dziękujemy, Kacpertt

Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną opinię :)
Dziękujemy i zapraszamy przy najbliższej okazji!

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Oprócz tego, że restauracja jest blisko starówki (a ceny super) to naprawdę bardzo dobre jedzenie i wspaniała obsługa. Żurek idealny! Dania obiadowe smaczne. Od razu nami się zainteresowala obsługa (bardzo przemiła) a klimatu dodaje również to, że bardzo miły starszy Pan zaprasza do restauracji przechodniów. Chętnie tu jeszcze wrócimy :) pozdrawiamy kelnerki i kelnerów:) aż chce się tu wrócić :)

Dziękujemy, 440anetak

Dziękujemy, również serdecznie pozdrawiamy i oczywiście zapraszamy przy najbliższej możliwej okazji :)

Karmnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karmnik? Podziel się wrażeniami!