“nie było ziemniaczka z pieca :(”
Karmnik — recenzja

Karmnik
Nr 104 wśród 3 532 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

wprawdzie nie było ziemniaczka z pieca... ale piekna i miła obsługa zrekompensowała braki :). Polecam lokal ze względu na obsługę, jadałbym tam chętnie nawet jesli by sprzedawali kiełbasę z wody. :)
polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Aureliusz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karmnikrestaurant, Właściciel, KarmnikOdpowiedź udzielona 17 lutego 2019

Dziękujemy za pozostawienie opinii:) zapraszamy ponownie, Karmnik team

Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Na dworzu było zimno... za to w środku gorąca atmosfera. Wpadlismy całkiem przypadkiem - nie zawiedliśmy się. Grzaniec wręcz rozpływał się w ustach a ilość dodatków i ich jakość zaskoczyła nawet mnie (pamiętajcie że cały czas mówię o tak banalnym napoju jak grzane wino!). Polecam każdemu - super !

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Paweł D

Dziękujemy bardzo za dobrą opinię, Karmnik team

Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jadłem w Karmniku tatara, był naprawdę świetny. Moi znajomi wzięli tatara z łososia i naleśniki ze szpinakiem, również bardzo zachwalali. Jedynie wino domowe okazało się jakimś niezbyt lotnym tanim winem.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Cezary N
Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi :) Polecam tatara wołowego, mojito oraz lemoniadę bazyliową. Najlepsza!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Magda1508
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pomimo bardzo późnej pory i odmowy przyjęcia nas w większości knajp w pobliżu tu przyjęto nas z serdecznością. Obsługa sprawa i kulturalna. Samo jedzonko pyszne oraz nad wyraz cieszące oko. Szczerze polecam!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, piotrmQ5819NQ

Karmnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karmnik? Podziel się wrażeniami!