“Smaczny tatar”
Karmnik — recenzja

Karmnik
Nr 112 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi :) Polecam tatara wołowego, mojito oraz lemoniadę bazyliową. Najlepsza!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Magda1508

Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pomimo bardzo późnej pory i odmowy przyjęcia nas w większości knajp w pobliżu tu przyjęto nas z serdecznością. Obsługa sprawa i kulturalna. Samo jedzonko pyszne oraz nad wyraz cieszące oko. Szczerze polecam!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna knajpka, przepyszny Burger oraz smaczne pierożki z Gęsiny. Obsługa bardzo miła, chętnie powrócimy raz jeszcze.

Termin wizyty: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, gregoo13
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dobry Burger, ale naleśnik na słodko tragiczny. Za dużo czekolady i mega mała porcja. Lemioniada miętowa dobra

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, blocha28
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018

Restauracja położona jest na Starym Mieście w Warszawie , przez co klimat miejsca jest niesamowity . Cisza , spokój i możliwość delektowania się dobrym jedzeniem . Jest tam duży wybór wszelakiego alkoholu . Ceny wysokie , do rachunku powyżej 40pln doliczany jest automatyczny " tip " za obsługę serwisową .

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, aleksandero600

Karmnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karmnik? Podziel się wrażeniami!